Wątek dotyczący artykułu

IM Australii: Jason Doyle znowu wygrał! Holder drugi

W poniedziałek w Mildurze rozegrano 2. finał Indywidualnych Mistrzostw Australii. Najlepszy w zawodach okazał się Jason Doyle, który na półmetku rywalizacji jest liderem wyścigu po złoty medal.

przeczytaj cały artykuł

fifijabol

Przecież nie napisałem że na pewno. Napisałem że jak tak dalej Doyle będzie wygrywał z Holderem to pewnie czeka go ławka. Chyba że Holder ma specjalne względy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Login Nick

Skonczylo sie 4 miejscem. Co ma z tym tematem wspólnego hampel. Kolezanka napisala,ze nie bedzie grzał ławy bo moze odpalic w kazdej sekundzie. To ja się pytam kto będzie grzał? Myslisz,ze cały sezon bedą czekać bo moze odpali?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moskal

Dokładnie, wszyscy przejmują sie naszym losem :D jednak nie jestesmy tacy źli skoro wiekszosc sie o nas tak troszczy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BadAngel

Marzy mi się wywiad rzeka z Karkosikiem na temat finału 2013 :D 2 mln komentarzy stawiam w ciemno:) Red. Gapiński do dzieła:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
CT

Toruń vs Leszno, Zielona Góra i Gorzów
Tarnów i Rzeszów vs GKM wraz z Madsenem, Łagutą i Okoniewskim
Pół pierwszej ligi (Kraków na czele i wliczając Lublin) vs Ostrów
Wypowiedzi Cieślaka pod adresem klubów i zawodników
I Twoje 2 miliony mogą się urzeczywistnić :P Tylko w troszkę rozbitej postaci :)

| Odpowiedz
blokuj
Grimes

O was to jest troska o to, że zostaniecie bankrutami i o to, że będą zadymy w parkingu bo ktoś musi na ławie usiąść :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
BadAngel

Ja o Wasz skład się nie martwię :D Tylko trochę o Suskiewicza czy mu Fogo pokryje wydatki na fryzjera. Chłop ma w tym temacie duże wymagania :D :D

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Przecież Holder sam powiedział że ma jeden i to nie najlepszy silnik tam w Australii i że ciężko mu będzie walczyć o czołowe lokaty - do tego niedawno zostały mu wyciągnięte śruby z pięty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
fifijabol

Haha :D Wojtek, a Ty przeczytałeś, co ja napisałem? Gdzie go posadziłem na ławie? Napisałem, że jak tak dalej pójdzie, to Doyle go posadzi. Z resztą co mi tam do tego, jak dla mnie może Doyle siedzieć na ławie. Co za różnica...

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Jakie dalej pójdzie... Doyliemu zależy wziął najlepszy sprzęt ze sobą, Holder robi sobie trening a ty już jakieś wnioski wysnuwasz. Jak tak dalej pójdzie... Czyli jak Holder będzie jechał cały sezon jak na treningu? Poza tym jak tak dalej pójdzie to Warda nie zobaczymy więc twoje gdybanie o kant tyłka można roztrzaskać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fifijabol

Aha to widzę ze w temacie Torunia już nie wolno nic powiedzieć. Buhahaha nie wiedziałem, ze nie wolno, przepraszam ze wyraziłem swoją opinie na ten temat. Jak byś nie zauważył, średnia Doyla po przeliczeniu na E ligę jest wyższa od tej którą Holder wykręcił w tym sezonie. No ale napisać nic nie można, bo nie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kaytek

Gdzie ja napisałem, że nie możesz nic napisać? Owszem możesz tylko w tym wypadku twoje gdybanie jest bez sensu, bo nawet gdyby Doyli był lepszy od Holdera to na ten moment nie ma kto zluzować Chrisa. Tylko tyle i aż tyle. A to kretyńskie buahahaha wsadź sobie do kieszeni.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Jak tak dalej pójdzie, to Holdera czeka ława rezerwowych w Toruniu po powrocie Warda...

No nie wspomniałem nic o Wardzie, w ogóle. Buahaha...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kaytek

No fakt, bo to, że wróci jest pewne, na obecny stan wiedzy jak tak dalej pójdzie (zawody w Australii nie są żadnym wyznacznikiem ale niech Ci będzie) nie będzie miał kto tego Holdera wygryźć. Tym bardziej wracając po długiej przerwie od tak wygryzie Holdera... Jak już zaczynasz gdybać to użyj choć odrobiny logiki.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Dlatego napisałem, że jak tak dalej pójdzie, bo wziąłem pod uwagę to, że tamte zawody nie traktuje poważnie. Średnia Doyla według przelicznika jest wyższa po tym sezonie od średniej Holdera. Nie rozumie Was, zamiast się cieszyć, ze macie w kim wybierać, to z pretensjami jeszcze do mnie :D dobra bo dalsza dyskusja nie ma sensu. Wyraziłem swoją opinie i to wszystko, nie mam ochoty się tu wykłucać, bo to nie na tym polega...

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

dokaldnie. jezlei holder jajac 19 garnitur sprzetpowy potrafi jakies biegi wygrywac to reszta kangurow to niestety dnoi dna... taka parwda..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.