Wątek dotyczący artykułu

Kto trenerem Włókniarza? Roman Tajchert: Chętnie pomogę

Przesądzone jest już od dłuższego czasu to, że Stowarzyszenie CKM Włókniarz przystąpi w 2015 roku do rozgrywek PLŻ 2. Oprócz kadry zespołu niewiadomą pozostaje także osoba pierwszego trenera.

przeczytaj cały artykuł

żółtoniebieskobiały

Bardzo dobrze, bo tylko wstyd robisz kibicom Włókniarza!
Jeśli chodzi o kibiców to będzie zdecydowanie więcej...na stadion 5-7tyś przyjdzie, a to będzie kosmiczny wynik jak na realia drugoligowej drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (16|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan Lwów

Pocisk, w swoim stylu, zdecydowanie zaniżył liczbę kibiców, 500 osób to chodzi u nas na zawody młodzieżowe. Wg mnie, realnie patrząc, na 1 meczu będzie ok 8 tyś(wiadomo-głód żużla po zimie), a potem średnio po ok 3-5 tyś...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rafi CKMW

Przede wszystkim Pocisk nie jest z Czestochowy.Wystarczy poczytac jego wpisy i sam sie przekonasz.Ludzie z Czestochowy tak sie nie wyslawiaja.Tu widac zdecydowany brak wyrazen ktorych uzywaja na codzien czestochowianie.Zalozylbym sie ze rejestracje jego pojazdu,to SKL.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ali

A masz coś do SKL ....? To że w Czewie sami mistrzowie kierownicy i ludzie własnego komunistycznego miasta to wiedzą już wszyscy na około ! Sam mam od paru miechów taką rejke i sie tego nie wstydze . Ale jadąc po mieście i słysząc na radiu wyzwiska w stronę własnie takiej rejki (nie do mnie akurat) to mi się nóż w kieszeni otwiera .W czym rasowy medalik jest lepszy od człowieka z okolic ? Tym bardziej że mieszkałem bardzo długo w tym mieście .
I licze na to że to co kocham stanie na nogi ! 2 liga też dobra , ale oby się pieli w górę bo ten klub musi stanąć na nogi i grać o wysokie cele .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Rafi CKMW

Witaj,sadze ze istnieje taka mozliwosc.na pewno nie jest z Czestochowy!Tego jestem pewny.Chyba ze rejony w kierunku Radomska,ale bardziej stawiam na SKL.Po wypowiedziach tego kolegi mysle jednak ze do Klobucka musi tez dojechac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MarSpeed

Witam sympatyka naszej drużyny. Co do VIP-a to chyba, gdzies, kiedyś wyszło, że ze Stradomia. Wole jednak abyś Ty miał racje:)
Ja i moi znajomi w liczbie około 12 osob tez będziemy na stadionie na każdym meczu, jak zawsze:) fajnie bedzie oglądać zawody w II lidze jak w latach 80-tych, tylko w lepszych warunkach. Wtedy były ławki, choć to trudno było nazwać ławkami. Ale emocje były jak zawsze:)
Pozdrawiam kibiców naszego Włókniarza:) Byle do wiosny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Cz-waCKM

- Tymi swoimi wpisami przynosisz tylko wstyd i pośmiewisko kibicom Włókniarza ! - Jesteś takim małym trollem , który wali kupę w swoje gniazdo i jeszcze się z tego cieszy... tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.