Wątek dotyczący posta na blogu

Cudy na Jasnej Gorze, czyli przekrety Czestochowskie

użytkownik usunął konto

Do poruszenia tego tematu natchnal mnie prezes Swiacik, ''zbawiciel'' Czestochowskiego zuzla. Dlaczego postanowilem poswiecic temu tematowi parenascie minut ? A no dlatego, ze wszem i wobec , wiekszosc kibicow Czestochowskich jak i sami dzialacze CKM-u czy SCKM-u rabia wszystkich w przyslowiowe bambuko. (…)

przeczytaj cały artykuł

Włókniarz

jest ok jak ktos ma pojecie i pisze negatywnie o moim klubie,np taki pipa vel eryk,daje mu plusy bo jest z Czestochowy i swoje wie,Twoja wiedza natomiast opiera sie na artykulach z SF i w wiekszosci na osobistych domyslach
porownujac Czestochowe do Pily,Opola,Rawicza to tak jak ja bym pisal o Twojej rodzinie i porownywal ja do Kowalskich,Nowakow i Kwiatkowskich,inne swiaty
jest ok jesli pytasz czemu CKM dostal licencje,gdzie kloci sie to z punktem w regulaminie na temat stadionu
tylko nic na ten temat nie ma w tym tekscie,takie kity to nie mi,za to jest udowadnianie na sile ze stowarzyszenie wspolpracowalo ze spolka(jakby to bylo jakies przestepstwo) i powazne zarzuty w strone Swiacika,ze ukartowali ten walek juz kilka lat wczesniej
wszystkie odpowiedzi,oprocz sprawy z licencja,masz w komentarzach osob z Czestochowy a nawet z Rzeszowa,Bydgoszczy,Ostrowa czy skad ci ludzie pochodza
jedyna nowa rzecz ktora moge tu dodac to ze zycie uczy takiego czegos,jak sie nie ma o czyms pojecia to lepiej sie nie wypowiadac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grzesiek Tarnów

Ok. Juz wiem dlaczego Czewa ma tak jak ma. Skoro Wy juz sie wyzej stawiacie niz kluby , ktore jezdza w 2 lidze od lat... Masz racje, dyskusja nie ma sensu. Jak dla mnie kluby z Rawicza, Opola czy Pily zasluguja na taki sam szacunek jak kazdy inny klub, a to ze od lat borykaja sie z problemami, to tym bardziej powinno im sie kibicowac za wytrwalosc. Aha i jeszcze jedno, piszesz ze opieram sie tylko na SF. Jestes w bledzie, opieram sie na tym , co mowi p.Swiacik, na jego wypowiedziach...moze za chwile zarzucisz SF ze cytaty przytaczane przez nich sa zmyslane ? Pozdrawiam i dziekuje za udzial w dyskusji.
PS :od dzisiaj bede kibicowal klubom z Rawicza , Opola czy Pily zdecydowanie bardziej niz do tej pory, a Wy badzcie sobie sami bogiem i krolem. Podejrzewam ze za pyche zostaniecie w przyszlosci sportowo ukarani.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

moze za chwile zarzucisz SF ze cytaty przytaczane przez nich sa zmyslane ?

w mediach pojawia sie wiele nie do konca prawdziwych informacji i SF nie jest pod tym wzgledem wyjatkiem,to tak ogolnie rzecz biorac,w autentycznosc przytaczanych wypowiedzi akurat wierze
zmyslane sa natomiast Twoje teorie oparte na domyslach a nie faktach,jak kolejna juz ze nie szanuje klubow z Rawicza,Opola i Pily,a podziwiam je za samo to ze jeszcze istnieja
tez dziekuje za dyskusje bo nic do Ciebie nie dociera i obstawiam ze nigdy nie dotrze

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.