Wątek dotyczący posta na blogu

Steven Gerrard - lojalność ponad wszystko

Apator Fan-RSKZ

2 stycznia 2015 .Data dla mnóstwa osób jak każda inna.Jednak dla wielu milionów fanów Liverpool Football Club na całym świecie w tym dniu świat się zatrzymał.Steven Gerrard legenda,ikona i symbol klubu z Anfield ogłosił,że wraz z końcem sezonu opuści klub którego jest wychowankiem.Osobiście gdy przeczytałem (…)

przeczytaj cały artykuł

LexoN

Fenomenalna robota. Gratulacje. A dla Stevena oczywiście zawsze szacunek.
PS. Jest w kwestii blogów jakiś limit znaków? Bo gdy będę robić podobnego bloga o Messim (gdy już z FCB odejdzie) to może mi wyjść mini-książka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Limitu chyba nie ma,ale po wklejeniu pewnej liczby zdjęć i napisaniu określonej liczby znaków blog zaczął się buntować.Miałem już gotowego w całości ,dodałem i 1/3 mi ucięło po prostu .Dlatego w razie radzę jednak zapisywać sobie to gdzieś,albo dodać fragment a potem po prostu edytować.Mini-książka o Messi to na pewno,a ja i tak przecież starałem się wszystkiego nie opisywać.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
amalfitano

Już zacznij pisać, kto wie czy się nie przyda w niedalekiej przyszłości :) Co do Gerrarda, to jego odejście wzbudziło nutkę nostalgi u mnie, ponieważ jest jednym z ostatnich graczy "mojego pokolenia" grającym na wysokim poziomie. Cenię Messiego czy Cristiano Ronaldo, ale chłopaki nie są z mojej ferejny. Co innego Gerrard, Giggs, Henry, Ronaldo, Batistuta... Oby się wiodło Stevenowi w MLS i oby Rodgers nie odlatywał w samouwielbienie i ściągał go na wypożycznie do LFC na czas przerwy w USA.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.