Wątek dotyczący posta na blogu

Steven Gerrard - lojalność ponad wszystko

Apator Fan-RSKZ

2 stycznia 2015 .Data dla mnóstwa osób jak każda inna.Jednak dla wielu milionów fanów Liverpool Football Club na całym świecie w tym dniu świat się zatrzymał.Steven Gerrard legenda,ikona i symbol klubu z Anfield ogłosił,że wraz z końcem sezonu opuści klub którego jest wychowankiem.Osobiście gdy przeczytałem (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

No i super robota. Jedyne do czego się mogę przyczepić to ta twoja dziwna mania stawiania przecinków i kropek:) Fajna ta pierwsza bramka Gerrarda w lidze:) Finał z Alaves to jeden z najbardziej niedocenianych meczów w historii, chyba najlepszy finał europejskich pucharów jaki widziałem. Szkoda że Alaves później miało tak ogromne problemy i plątało się po III lidze, obecnie gra w II. Co do Gerrarda - to rzeczywiście byłoby piękne zwieńczenie jego kariery, gdyby udało mu się zdobyć mistrzostwo. Było to na wyciągnięcie ręki, więc gorycz musiała być i pewnie dalej jest ogromna. Mimo to przecież z Liverpoolem sięgnął po trofeum Ligi Mistrzów, więc nie można powiedzieć, że pozostanie piłkarzem niespełnionym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

No i super robota. Jedyne do czego się mogę przyczepić to ta twoja dziwna mania stawiania przecinków i kropek:

W paru miejsce może też nie dojrzałem błędów i nie edytowałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

To mnie nie dziwi. Wiem jak trudno jest wrzucić tutaj długi tekst, bo ostatnio to robiłem przy okazji podsumowań ekstraklasy. Nie wiem dlaczego często wyskakują te symbole służące do pogrubiania. Ogólnie to wszystko trzeba pisać w wordzie, a potem kopiować, ale też trzeba uważać, bo zjada część tekstu.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

e wiem dlaczego często wyskakują te symbole służące do pogrubiania. Ogólnie to wszystko trzeba pisać w wordzie, a potem kopiować, ale też trzeba uważać, bo zjada część tekstu.

Dokładnie.Te symbole pogrubiania są bardzo irytujące.Pisanie w wordzie to niezły pomysł,ale z drugiej strony ja muszę mieć wyczucie jak to wygląda na blogu,zwłaszcza przy dużej ilości zdjęć.Ja powyższy blog jak za pierwszym razem dodałem,to mi 1/3 zniknęła gdzieś bezpowrotnie.Dlatego potem edytując, bardzo małe treści dodawałem,żeby znów mi nie połknęło.Przydałoby się do moderacji w tej sprawie napisać.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Bo trzeba od kliknąć w górnym lewym rogu, najlepiej po zaznaczeniu pogrubionego tekstu. Ja też piszę w wordzie, zdjęcia podpisuje i robię przerwę o linijkę wpisuję nazwę zdjęcia i ponownie odstęp o linijkę. Potem jak dorzucam zdjęcia to już tylko usuwam nazwę i daję "dodaj zdjęcie", od razu mam które zdjęcie wrzucić i się nie pomylę, a nie wszystkie pokazuje w edytorze. Dobrze jest nie usuwać zdjęć gdy się pomylimy, bo wtedy zaczyna się kopsać. U Ciebie możliwe jeszcze, że coś idzie nie tak przez filmiki.
No i tytuł zawsze wpisujemy na końcu, bo jak przez przypadek za szybko wciśniemy "wyślij bloga" to przez brak tytułu nam go nie zamieści, a i wszystko się zachowa tak jak być powinno (kilka razy udało mi się to sprawdzić).
Dobranoc :)

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Finał z Alaves to jeden z najbardziej niedocenianych meczów w historii, chyba najlepszy finał europejskich pucharów jaki widziałem. Szkoda że Alaves później miało tak ogromne problemy i plątało się po III lidze, obecnie gra w II

Oj tak.Pamiętam ten mecz.Miałem 8 lat.Co to było za widowisko!No a potem faktycznie,Alaves zniknęło z czołówki europejskiej.Szkoda.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.