Wątek dotyczący artykułu

PGE Stal Mielec rozpoczyna sparingowe granie

W piątek szczypiorniści mieleckiej PGE Stal rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do drugiej części sezonu 2014/15. Ich rywalem będzie pierwszoligowiec z Ostrowca Świętokrzyskiego.

przeczytaj cały artykuł

miki

33:26 dla Stali. Z tego co udało mi się dowiedzieć tematu Packa w Puławach już nie ma, ale to informacja z drugiej ręki, więc może okazać się błędna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Niestety dla Ciebie najprawdopodobniej tylko do czerwca, potem Skutnik i Witaszek do tematu wrócą. Ja też żałuję, bo Azoty zasługują na kole na jakąś gwiazdę typu Prce, a nie jakiegoś tam Packa ;).

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Zupełnie nie o to chodzi . Bez Krzysztofika cięzko byłoby wam walczyć o medal:) .DLa mnie ten sezon juz jest stracony i po co chłopina ma przychodzic i grać o 5 miejsce skoro moze powalczyc o brąz ; )

| Odpowiedz
blokuj
LPUUU

Byl temat Jureckiego. Ale krzyknal tyle z tego co slyszalem ze stac w naszej lidze tylko Kielce i Plock na niego

| Odpowiedz
blokuj
miki

Niestety taki gracz poza poziomem sportowym zwiększa atrakcyjność klubu, a to kosztuje. O Górniku zrobiło się głośno, ponieważ zaczęła grać tam gwiazda polskiej piłki ręcznej, podobnie dużo mówiłoby się o powrocie Jureckiego do Ojczyzny. Może jest dogadany z Vive, może z Szejkami, a może po prostu nie chce grać w zespole pokroju Azotów (z całym szacunkiem oczywiście) i rzucono zaporową cenę. Moim zdaniem Azoty powinny zatrudnić na tą pozycję takiego zawodnika jak Pribanić w Mielcu. Ogromny walczak z pozytywną energią, bo Azotom brakuje tego pozytywnego kopa w meczach, a o sportowej poprawie tej pozycji w Puławach wspominać nie trzeba.

| Odpowiedz
blokuj
LPUUU

Zgadzam się , ale Jurasik też szedł do powiedzmy sobie szczerze średniego Górnika grał o 5 miejsce w 1 sezonie swoim juz dokładnie nie pamiętam. Jakąs tam marke sobie wyrobilismy przez te lata w tej lidze co prawda bez medalu ale ostatnie 2 lata czołowka w kraju Górnik wtedy tej marki jeszcze nie miał a Jurasik się skusił .Rozmowy trwały pare tygodni podobnież gdyby nie był zainteresowany to by tak zwodził ??? dziwne ale nie znam się na negocjacjach zupełnie więc nie będe pleśc głupot .Pribanić to był kozak .O Jureckim czytalem na ręczna ostatnio rownież uslyszałem od osoby niezle pooinformowanej i bliskiej klubu .Ja bym Krzysztofika u ans chętnie widział gdyby przestał się przewracać po byle dotknięciu przeciwnika bo sami musicie przyznać ze jego zachowanie jest irytujące czasem, ale jak dla mnie jeżeli chodzi o polskie nazwisko na obrocie to numer 3 za Sypa i Szrekiem . Zobaczymy co to w lecie wymysli Witaszek ale ja osobiscie nie wyobrażam sobie grać Grzelakiem kolejnych lat , Kus jest raczej nie do ruszenia podobnież kupuje mieszkanie w Puławach więc planuje tutaj swoja przyszłość chociaż mieszkanie zawsze mozna sprzedać więc też nie ma co się tym sugerować

| Odpowiedz
blokuj
miki

Jeżeli negocjacje trwały dłużej to rzeczywiście musiało być zainteresowanie obu stron. Odnośnie przewracania się Krzysztofika to jego pseudonim Pacek nie wziął się z przypadku tylko właśnie od ciągłego "pac" Damiana na parkiet. Mnie to nie irytuje, bo nie tylko on w tej lidze tak robi, Peret i Stankiewicz też mają inklinację do potykania się o linie;) Problem w tych sytuacjach leży w sędziach, którzy albo powinni karać symulacje, albo nie zwracać uwagi na niewymuszone upadki i kontynuować grę. Oczywiście, że Azoty mają wyrobioną markę zarówno w naszym krajowym szczypiorniaku, ale przejście Jureckiego nie umknęłoby uwadze portali ogólnopolskich typu Onet, czy WP i byłoby głośno o Azotach, a przecież o to w tym wszystkim chodzi, o reklamę sponsora.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
miki

Sam jestem ciekaw, czy nagle Skutnik zapałał miłością do Packa, czy może perswazja finansowa prezesa Witaszka skusiła Packa do rozmów, bo z tego co się orientuję obaj Panowie za sobą nie przepadają. Ciekawe jak się to rozwinie, ale jeżeli w Mielcu Pacek będzie miał przyzwoitą kasę to za większą kasą nie koniecznie będzie chciał się ruszać, ale to już zależy od działaczy naszego klubu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.