Wątek dotyczący artykułu

Kibic Polpharmy przeprasza Quintona Hosleya

Roman Olszewski spotkał się w piątek z kibicem Polpharmy, który ostatnio zwyzywał na meczu Quintona Hosleya. - Wyraził skruchę i bardzo żałuje tego faktu - mówi nam prezes.

przeczytaj cały artykuł

Dragon12

Brawa dla Prezesa, że doprowadził temat do końca. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się, że naprawdę doszło do tej sytuacji. Wiem, że u nas są energiczni kibice, ja sam lubię sobie pokrzyczeć na meczu ale żeby takie rzeczy krzyczeć!!!???? Wstyd mi za tego kibica. To tak jakby obraził naszych graczy. Teraz będzie zapewne jeszcze jeden artykuł, że gracz przeprosił i koniec sprawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

Analiza Twoich wypowiedzi prowadzi do porażających wniosków. Jak się czujesz? Bo człowiek honoru na Twoim miejscu popełnił by seppuku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

A niech Tobie będzie. Kilka cytatów z Twoich wpisów na temat.
"Śmieszny jest ten artykuł. Śmierdzi prowokacją jak cholera..... Ciekawe, że autor tego fantastycznego artykułu nie miał odwagi się podpisać,,,, Nikt nic nie słyszał, tylko QH. Nikt nie zareagował???!!!! Nieprawdopodobne. Ciekawi mnie jeszcze w jakim języku miał być wyzywany. Wypowiedź QH wyssana pewnie z palca ale dla kibiców Stelmetu taki artykuł to woda na młyn.am nadzieję, że władze PLK zajmą się tą sprawą i przede wszystkim wyciągną konsekwencje w stosunku do zawodnika, jeśli okaże się, że powiedział nieprawdę.
Widzę, że "małpowej" afery ciąg dalszy. Na stronie PLK jeszcze nic nie ma ale SF już wydały wyrok. Ten portal zaczyna być coraz ciekawszy. Niektórym Każdy też powinien być odpowiedzialny za to co robi."
Dodam, że za to co pisze też.
A seppuku to domena ludzi honoru. A ten się ma albo nie. Nie do kupienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.