Wątek dotyczący artykułu

Nowy wątek sprawy Darcy'ego Warda

Najbardziej prawdopodobną przyczyną odkładania decyzji dyscyplinarnych w sprawie australijskiego żużlowca jest prawnicza przepychanka zainteresowanych stron.

przeczytaj cały artykuł

krups

No to pan Darcy W. może mieć pretensje tylko do siebie, skoro walczy o kasę, a nie o jak najszybszą decyzję i powrót na tor. No ale jak się wychowało w toruńskim środowisku z personami typu "Karkosik" to nic dziwnego.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|16)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dr_rose

zamiast byc pospolitym trolem trolunskim to przeczytaj artykuł, jasne ale po co lepiej hejtowac na dzien dobry gimbusie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żółtoniebieskobiały

Jesteś nieukiem. Pochwal się jaką szkołę skończyłeś, to pośmiejemy się wszyscy, bo nigdzie nie ma napisane, że Darcy WALCZY o pieniądze!
Zastanów się smyku co piszesz zanim napiszesz i naucz się czytać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
dr_rose

"Darcy Ward będzie mógł wystąpić o odszkodowanie za pozbawienie go prawa do wykonywania zawodu. Suma ta może być sześciocyfrowa."
jak pisza to tak jest koniec tematu szczylu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
żółtoniebieskobiały

"Darcy Ward będzie mógł wystąpić

Jesteś takim nieukiem i nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem?

DARCY BĘDZIE MÓGŁ WYSTĄPIĆ O ODSZKODOWANIE JEŚLI TESTY, KTÓRE ZOSTAŁY PRZEPROWADZONE NIE BĘDĄ MIEĆ MOCY PRAWNEJ!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
dr_rose

nieukiem to ty jestes, aby cokolwiek do sadu dac to trzeba poprzec argumentami i miedzy innymi zadac tego i innego, podpowiem odszkodowania, wiec koncz wasc wstydu oszczedz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
dr_rose

po pierwsze nie kloce sie tylko przedstawiam swoja racje, po drugie darcy moze miec dozywocie wali mnie to jak snieg w maju, po trzecie nawet pewnie nie wiesz na jakiej ulicy byl stadion, podpowiem teraz galeria handlowa tam jest

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
żółtoniebieskobiały

Kłócisz się próbując wmówić 'swoje' racje, które tak naprawdę są bełkotem!
Wkleiłeś coś na udowodnienie, a że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to już nie mój problem.
Gdy ja chodziłem na żużel to jeszcze spijałeś matce mleko z cycka:)

| Odpowiedz
blokuj
dr_rose

nie rozumiesz jednego winny to musi byc kara, juz takich kilku u was bylo, przyklad chrzanowski-zabojstwo na pasach i lajcik nic sie nie stalo, kolejny to bajerski-zlodziej i tez wywiady w tv prowadzi jakby nigdy nic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
SvR

FIM nie ma żadnego dowodu w tej sprawie. Olano badanie krwi , które byłoby niepodważalnym dowodem winy Warda to niech teraz zbierają plony swojej próżności. Wynik przeprowadzony alkomatem można od razu wyrzucić do kosza , średnio rozgarnięty prawnik może go podważyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
fifijabol

Tłumaczenie się w Federacji i przyznanie do winy to nie dowód? Chyba ze teraz go wezmą za niepoczytalnego i głupiego, bo sam nie wie co mówi...

| Odpowiedz
blokuj
SvR

Według mnie jak powiedział A to powinien powiedzieć B , ale jak widać prawnicy zaczeli mu mówić co ma robić i tak powstaje ten "mały" bałagan. Pojawiła się szansa nawet wygrania sprawy , to od razu zapaliła się lampka z pomysłem ataku. A słowa wcześniej wypowiedziane.. cóż zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Z drugiej strony FIM też może znaleźć jakieś wytłumaczenie, by mu uprzykrzyć życie. Ciekawy jestem finiszu tej sprawy, bo sam się przyznał, a teraz jednak próbuje coś zwojować. Z leśnymi tak łatwo nie ma. Chyba że mu chcieli grubo dowalić, a teraz chwyta się czego może...

| Odpowiedz
blokuj
SvR

Fakt , takie bawienie się w złośliwości może trwać w nieskończoność. Jak to mówili zza komuny "daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf" nadal obowiązuje w dzisiejszych czasach. To już pewnie o hajs nie chodzi , tylko dziadki też boją się ,że ich autorytet "nieomylnych" zostanie naruszony.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Ale zapytał się gość, do czego się przyznał. Wiec napisałem. Ward a raczej jego prawnicy chcą podważyć badającego alkomatem- to chyba jasne...

| Odpowiedz
blokuj
żółtoniebieskobiały

Bardzo dobrze, że Ward walczy o to skoro jest szansa.
Nie ma pewności co do alkomatu, który nie jest żadnym dowodem. Na dodatek to nie był stacjonarny alkomat. Brak kwitów w tej sprawie.
Jeśli policjant nie miał uprawień to Ward w marcu będzie na sparingach, bo wszystko jest po stronie Warda.

| Odpowiedz
blokuj
fifijabol

Ale przeciwko niemu jest to, że się przyznał. Wydaje mi się, ze teraz walczy o jak najniższa kare. A jak bedzie, to się może kiedyś dowiemy...

| Odpowiedz
blokuj
LUZ

Masz prawników Warda za głupszych niż ustawa przewiduje? Wiedzą, że jeżeli nie podważą wyników badań (nie ma dowodów, że był pod wpływam) nie mają szans na odszkodowanie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.