Wątek dotyczący artykułu

Żużlowcy i kluby wspomagają WOŚP

Zawodnicy i kluby żużlowe wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kibice mogą wylicytować wiele ciekawych gadżetów.

przeczytaj cały artykuł

CT

O widzę zlecieli się "prawdziwi Polacy", "śmietanka prawicy", czytaj przeprane mózgi nie uznające żadnych teorii. Tylko ich jedyna jest najprawdziwsza i jedynie słuszna. Ciekawe ilu z Was korzystało ze sprzętu Owsiaka (albo najbliżsi), a teraz tak pluje. Nie chcecie - nie wspierajcie, macie do tego prawo, ale jeżdżeniem po Owsiaku, a nawet po tych, którzy go wspierali pokazuje Waszą miałkość i żałosny poziom. Czekam na minusy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MaciekGKS

O jakich teoriach mówisz? To właśnie Ty zdajesz się "mieć przeprany mózg nieuznający żadnej teorii, gdyż tylko to co Ty mówisz to sama prawda". A brzmi ona (proponowana teoria) tak: Owsiak Jerzy, wykorzystuje nieszczęście ludzkie do promowania swojej osoby i zbijania ogromnego majątku, czego beneficjentami są także innej maści cwaniaki, z politycznym mainstreamem włącznie. Nie bądź ograniczony, otwórz się na obce teorie. :)

Argument dotyczący nieużywania sprzętu zakupionego przez WOŚP dzięki pieniądzom osób prywatnych i firm to zwykły inwalida. Jako osoby płacące podatki, z których to pieniędzy organa publiczne organizują cały ten cyrk, a wydatki dalece przekraczają kwoty, który w późniejszym czasie przeznacza się na niekoniecznie najpotrzebniejsze rzeczy, mamy prawo poddawać krytyce każdą działalność drugiego człowieka, w tym a-świętego Jerzego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek M11

Jak ktoś wykazuję poziom to chyba Ty.
Wrzucania wszystkich do jednego worka, insynuowania.
Ja nie wspieram tej akcji i nie robię wokół tego ideologii.
Po prostu daleko mi do "łudstokowego" stylu bycia i nie utożsamiam się.
Proponuję mniej zaczepek po obu stronach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Gaizka

Na czym wedle ciebie polega "łudstokowy styl bycia"? Dlaczego chcesz wrzucać wszystkich do jednego worka uogólniając wedle własnej, najprawdopodobniej błędnej, wizji?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gaizka

To już twój problem. W tym haśle nie ma niczego złego. Owsiak zakłada, że człowiek jest ze swej natury dobry dlatego się nim posługuje, a to, że prawiczki wiedząc o swej podłej, zawistnej naturze odnoszą ją do wszystkich, to już wasz problem.

| Odpowiedz
blokuj
bydziaj

daleko mi do "łudstokowego" stylu bycia

A co to ma wspólnego ze styczniowym wrzuceniu przez ciebie paru złotych do puszki jakiemuś dzieciakowi ?

| Odpowiedz
blokuj
CT

Wrzucania wszystkich do jednego worka, insynuowania.

Gdzie? Na podstawie jednego postu?

Ja nie wspieram tej akcji i nie robię wokół tego ideologii.

A mnie zwyczajnie wk...ia jak przy każdej akcji leje się jad na Owsiaka. G...o wiedzą o jego działalności, nie wie się, ile on wydał kasy na sprzęt, ale wali się oskarżeniami na prawo i lewo.

Po prostu daleko mi do "łudstokowego" stylu bycia i nie utożsamiam się

Mi tak samo...
Naprawdę tak ciężko nie wspierać WOŚP i lejąc przy tym jadu? To takie trudne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.