Wątek dotyczący artykułu

Przełamanie Rosy w Tarnobrzegu

Rosa Radom po dwóch porażkach z rzędu wygrała ligowe spotkanie z Jeziorem w Tarnobrzegu. O zwycięstwie gości zdecydowała właściwie ostatnia część zawodów.

przeczytaj cały artykuł

Sebastian Prawy

Słabsza?? Przyszedł Sokół, Uros, Turek, który jednak trochę zawodzi, Gibson wg mnie paka Rosy jest bardzo mocna i medal w tym roku będzie w Radomiu, bo śląsk nie wytrzyma tempa do samego końca, a koszalin jest w zasięgu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
basket_tbg

Wybacz, ale mam inne zdanie. Ta Rosa zwyczajnie mnie nie przekonuje tak, jak ta w poprzednim sezonie. Mogę się mylić, ale Rosa w tym sezonie medalu nie zdobędzie. Nie widzę ku temu szans. Może też dlatego, że konkurencja nieco mocniejsza w tym sezonie. Turów/Stelmet/Koszalin. Do tego Śląsk i nieobliczalne drużyny z Pomorza (Trefl i Czarni).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.