Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Ligue 1

szejmik asm

Nowy typer Ligue 1 czas zacząć.Witam. Z tego powodu , że jestem miłośnikiem ligi Ligue 1 , a nie widziałem takiego typera na Sportowe Fakty postanowiłem go założyć. Nie gramy o jakąś szczególną nagrodę. Nagrodą będzie satysfakcja z wygranej. Liczę na duże zainteresowanie typerem , ponieważ mam zamiar (…)

przeczytaj cały artykuł

Wars

Myślę,że warto tego typera dalej .... prowadzić. Tylko kto ? W tamtym sezonie też ''ktoś'' zaczął i skończył po trzech kolejkach. Ja chciałem w tamtym roku sam tego typera wprowadzić do ''obiegu'',ale było mało chętnych więc przejąłem po LexoNie typera ligi hiszpańskiej, który też zrezygnował. Jeżeli AS Monaco Mistrz nie ''obudzi'' się do czwartku do godz 12.00 to trzeba zmienić gospodarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szakaluch

Dobre ultimatum czwartek godzina 12:00 wtedy moje zielone ludziki wkraczają do akcji ;)
Ja przejmuję typera, a Ty kolego będziesz podliczał ok ? No dobra żartowałem z tym podliczaniem ;), ale zgłaszam chęć przejęcia tego typera :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars

Jeżeli miałbym pomóc to ..... zmień punktacje za mecze i HITy. W czwartek po godzinie 12:00 ... będziesz miał dużo czasu na wprowadzenie kolejnej kolejki do ''obiegu''.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
szakaluch

Tak ja byłbym za tym, żeby za trafny typ był tylko jeden pkt, a za hit 2 lub nawet 3 ;) Przejąłbym z wynikami z tej kolejki, ale liczone tylko po 1pkt za trafny wynik

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.