Wątek dotyczący artykułu

Cristiano Ronaldo: Czuję się jak 25-latek i jeszcze długo mogę grać na wysokim poziomie

Portugalczyk po zdobyciu trzeciej w karierze Złotej Piłki zapewnia, że nie zamierza spuszczać z tonu. Przekonuje, że bierze pod uwagę, iż będzie grał zawodowo aż do 40. roku życia.

przeczytaj cały artykuł

JIGSAW

Braku talentu nie można jemu zarzucić ale ja i tak nie będę jemu klaskał ani kibicował,dla mnie jest to wytwór marketingowy i żaden z niego wojownik na boisku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jendrula

Trochę w tym prawdy jest,ale nie tylko on jest wytworem marketingu.Bardzo dużo kasy zarabiają na reklamie.Są to takie ekskluzywne słupy reklamowe.Jak każdemu zdarzają super mecze i słabsze,bo są tylko ludzie. Z Ronaldo emanuje sztuczność i zarozumialstwo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
JIGSAW

No dokładnie tak jest,a szczególnie to ostatnie zdanie co napisałeś.Coraz mniej jest piłkarzy takich jak byli w latach 80 i 90.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
ikar

to prawda ale swiat poszedl do przodu to po pierwsze, a po drugie kazdy kto z nim pracował twierdzi, ze to tytan pracy, nie ma takiego drugiego jak on, dla przykładu Messi ma więcej talentu, ale więcej wysiłku żeby był najlepszym wkłada Ronaldo, wiec to tez trzeba docenic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.