Wątek dotyczący artykułu

NBA: Cavaliers przerwali serię porażek, 36 punktów LeBrona

LeBron James poprowadził Cleveland Cavaliers do wyjazdowego zwycięstwa nad Los Angeles Lakers. Tym samym Kawalerzyści przerwali fatalną serię sześciu porażek z rzędu.

przeczytaj cały artykuł

jaet

Ciekawa wymiana wisi w powietrzu. Brook Lopez w OKC, Lance Stephenson w Nets, Jack i Lamb w Hornets. Jak to przyklepią, a Lopez pozostanie zdrowy, to OKC będą mieli wreszcie środek z prawdziwego zdarzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lahnek

Jeśli faktycznie dojdzie to do skutku, to zdecydowanie najwięcej zyska OKC. Lance może się odbuduje w nowym zespole. Jack i Lamb nie wiem czy znajdą się w rotacji Hornets. Pożyjemy, zobaczymy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaet

Tylko że ja nie za bardzo łapię, jak OKC mieliby łyknąć 16 mln$ Lopeza oddając tylko Lamba? To się kupy nie trzyma...

| Odpowiedz
blokuj
MaroNBA

Z tego co znalazlem to OKC ma oddac Perkinsa i mi blizej nie znanaego Granta Jerretta no i oczywiscie Lamba. Jest to wymiana na ktorej najbardziej zyska OKC JEŻELI, JEŻELI Lopez sie nie polamie, Hornets tez wyjda na plus bo sie pozbeda Stephensona ktorego od samego poczatku chcieli sie pozbyc.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.