Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob: Wchodziły w grę trzy kluby

Tomasz Gollob w tegorocznym sezonie będzie reprezentował barwy GKM Grudziądz. Mistrz świata z 2010 roku uważa, że największym atutem zespołu będzie trudny, techniczny tor.

przeczytaj cały artykuł

Robi FZ

Atut,trudny techniczny tor,buchacha,no to dzwignia wpadles!!!!czyz nie techniczny tor w paluchowie stracil cie z pierestau!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Najśmieszniejsze było to, jak na balu Sportowców zrobił wrzutkę ze: "nie będę podbierał pań do tańca" A kto by tego oczekiwał? Byłeś świetnym żużlowcem, ale i też marnym człowiekiem. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
artrims

sądząc po ilości jadu i żółci wylewanej na Golloba sam jesteś marnym człowiekiem . Współczuję , musi być Ci ciężko :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Big Lebowski

A dlaczego? Ja znam naszych synków (Gollobów) jak swoje kwiatki na parapecie. Przestań! Nie dasz rady! Ale nie szkodzi, życzę wszystkiego najlepszego. To znaczy utrzymania. To realne! Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
artrims

masz rację , mamy szanse na utrzymanie , ale tylko dlatego ,że jedzie 7 drużyn no i , że Witek w tym roku odpuszcza ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Dariusz Modrzejewski

witam kolego, super że masz również szacunek do Tomasza Golloba...dla mnie to ikona. Od 20 lat jestem jego fanem....niejednokrotnie oglądałem na żywo w różnych ośrodkach żużlowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
artrims

Witaj :) w zasadzie to jest tak ,że mam szacunek do każdego żużlowca a do Tomka wyjątkowy , kawał historii polskiego speedwaya , ikona i bez wątpienia najlepszy polski zawodnik w historii. Nie oceniam go jako człowieka bo nie mam w zwyczaju oceniać ludzi . Sam mam dosyć specyficzne podejście do życia , wyznaję zasadę , że cel uświęca środki a żyje się raz i takie tam ;) Dla mnie żaden żużlowiec nie jest "złotówą" tylko wykorzystuje swoje 5 minut, bo kariera sportowca jest krótka a żużlowca dodatkowo w każdej chwili może się skończyć , nie rzadko tragicznie. I nie uważam w związku z tym ,że ktoś ma jeździć za darmo z szacunku dla kibiców czy przywiązania do barw klubowych. Jak to się mówi " live is brutal " , nie smarujesz nie jedziesz :D . Fajnie , że udało się Wam go zakontraktować , bo mieć Golloba w swoich szeregach to zaszczyt dla każdego klubu . To oczywiście jest moje zdanie , którego nie zmienię . Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Dariusz Modrzejewski

no ja myślę podobnie... tak jak pisałem od początku obserwowałem jego karierę, niejednokrotnie jeździłem na GP za Tomkiem, a to co dokonywał w drużynówce to poezja żużla. Takiego zdeterminowanego Tomka chcę oglądać w barwach GKM. Nawet jak nie szło mu indywidualnie i gdy startował dla drużyny z orzełkiem na piersi, to przechodził sam siebie, dokonywał cudów...zawsze jak na kapitana przystało dawał znak do walki... niezapomniane chwile w Gorzowie gdzie tak naprawdę przez kilka minut ( 2 biegi) dokonał to co prawie nie było możliwe, za to oddanie do startów dla POlski też bardzo go szanuję!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
artrims

Gollob to prawdziwy kapitan i autorytet dla młodych zawodników , szkoda , że niektórzy kibice próbują ten autorytet podważyć . Ale to już taka nasza polska przypadłość , że jak ktoś wybije się ponad przeciętność to zawsze znajdą się tacy którzy będą chcieli go zniszczyć i za wszelką cenę zrównać go do poziomu przeciętniaka ( przynajmniej w swoich głowach ) . W tym kraju trzeba mieć grubą skórę jeśli chce się być na świeczniku , na całe szczęście mi to nie grozi ;) i Bogu dzięki :P

| Odpowiedz
blokuj
Dariusz Modrzejewski

kiedyś już napisałem co o tym myślę. Tomek wypromował nasz kraj w tym sporcie, przetarł szlak na arenie międzynarodowej. Ale również lał wszystkich wszędzie jak popadnie na krajowym podwórku! I Ci co na niego nalatują to chyba tylko tacy klubowi napinacze, co nie potrafili przeżyć, że przez te kilkanaście lat przyjeżdżał do nich Pan Gollob i lał niemiłosiernie ich lokalnych idoli. A jedyne na co mogli liczyć to na nieliczne indywidualne wygrane tych lokalnych bohaterów nad Tomaszem. Także wiesz oni czekali około 20 lat by w końcu móc wyżyć się na Tomaszu... ps. tutaj widzę ostatnią szansę dla Rujnera...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
malin1976

Przecież gdyby GKM nie miał bańki na Buczka to w życiu by tu nie wrócił jeździć za połowę tego co dają inni . Jest kasa - są gwiazdy . Są świetni wychowankowie - masz pewność że w przypadku posiadania kasy wychowanek pierwsze kroki skieruje ku swojemu klubowi . Ale kasa jest tu najważniejsza i decyduje o wszystkim bo trzeba zaoferować swojemu porównywalną ofertę . Cudów nie ma :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.