Wątek dotyczący artykułu

Podzielono pieniądze na sport w Krośnie. KSM z większym wsparciem niż rok temu

Urząd Miasta Krosna opublikował kwoty, jakie przekaże na kluby sportowe w ramach tworzenia warunków sprzyjających rozwojowi sportu w roku 2015. KSM dofinansowane zostanie kwotą 100 tys. złotych.

przeczytaj cały artykuł

dawajrente

Po co miasto Krosno pakuje 100 tys w drużyne która jeżdzi w ostatniej lidze żużlowej i przez ostatnie lata była na ostatnim miejscu Po za tym to na żużel w krośnie chodza tylko mieszkańcy okolicznych wiosek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krośnieński_Wilk

Na Derbach może i jest z 2 tys. ale na normalnym meczu to ja nie wiem czy 100 będzie :D a na żużel z takim Rawiczem najmniej to jest 2000-2500 :) żużel na 1 miejscu w Krośnie !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomek krosno

podobnie jak na mecze drużyny która ciupie w okolicach 5 ligi w skali kraju od długich lat i do niedawna toczyła boje po wioskach okolicznych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
PAUL KROSNO

Nie "Mieszkańcy okolicznych wiosek" tylko KIBICE! I poczytaj sobie tabele,statystyki,frekwencję "ostatnich lat" a potem filozofuj FACHOWCU ŻUŻLOWY.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
spryciuch

wymień mi zawodników mieszkańców krosna którzy grają w seniorach - i wtedy uświadomisz sobie ilu jest wychowanków Karpat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Winnetou

Ja ci wymienię : Hajduk, Chmielowski, Jarząb, Zych, Kolbusz, Telesz , Kasperkowicz, Kozubal, Sikorski, Popielarz, Jucha, Kasza,
Fundakowski. Jeszcze jedno : Krosno, Krosna piszemy z dużej litery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.