Wątek dotyczący artykułu

Policja szuka sprawców skandalicznego incydentu na stadionie Zawiszy. Grozi im nawet 5 lat więzienia

We wtorek pseudokibice Zawiszy wnieśli na stadion kilkanaście trumien oraz obraźliwy transparent. Policja szuka sprawców tego skandalicznego incydentu, a grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności.

przeczytaj cały artykuł

krzyżak84

Mam pytanie o co tak naprawdę chodzi z tą wojną osuch vs kibole? Bo wiem ze coś tam Osuch powiedział po meczu zawisza Widzew ze wypowiada wojnę kibole..???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Kibole mieli udziały w cateringu podczas meczów i ze sprzedaży pamiątek, a Osuch zgodnie z logiką zmienił to tak aby był to dodatkowy dochód klubu - to tak w największym skrócie. Do tego dochodzą przywileje dla kiboli, których sprzeciwiał się Osuch, chciał ich tratować jak każdego kibica, a oni chcieli być traktowani jak współwłaściciele z darmowymi wejściami i z prawem do części zysków ze sprzedaży biletów (oficjalnie na oprawy meczowe) włącznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Wmawiają mu kłamstwo, bo innych argumentów nie mają.
Sam oceń czy obarczanie właściciela klubu winą za nie udolna interwencję policji, o ile faktycznie takowa była, ma jakąkolwiek logikę. :-)
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
krzyżak84

Nie orientuje się za bardzo w temacie ale według mnie jak kibic Zawiszy stracił oko właściciel powinien stanąć na głowie żeby wiedzieć jak to się stało i dlaczego....

| Odpowiedz
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Podejrzewam, że policja udostępniła raport i właściwie co więcej można z tym zrobić. Jak się bierze udział w bójce to czasem kogoś się uszkodzi, a czasem samemu się ucierpi, kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Jakby była to wina policji to zająłby się tym prokurator w końcu parudziesięciu świadków było więc w czym rzecz? Ja nie wiem dokładnie jaka była reakcja Osucha po tym zdarzeniu, nie jestem jego rzecznikiem, wbrew temu co niektórzy kibole tu na forum twierdzą, ale obarczaniem go winą za sposób interwencji policji jest żałosnym nadużyciem :-).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
zgrywus_

A czemu Osuchowi mialo zalezec na wyjasnieniu tej sprawy? Stadion zostal zniszczony i to tez wymagało by wyjasnienia i pociagniecia do odpowiedzialnosci finansowej winnych. Ale wtedy stowarzyszenie pseudokibiców powiedzialo "my nic nie widzielismy, bo akurat podziwialismy chmurki na niebie", wiec czemu Osuch mial by widzieć kto i przez kogo stracił oko? Albo niech wspolpracuja z wladzami klubu dla jego i własnego dobra, albo niech kazdy radzi sobie sam (klub i pseudokibice), proste.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
bdg 508

Manolo zapomniał dopisac ze kibice łKS-u probowali wedrzec sie na sektor Widzewa by znow rozpetac zadyme jak podzac PP. Zapomniał dodac ze wszyscy z trybuny C byli wyganiani by pod pretekstem solidarnosci z kibicami łKS-u mieli opuscic stadion... nie napisał tez ze chcieli wyjsc przez sektor B ktory był wtedy zamknienty. To tylko jesli chodzi o mecz. A wszystko sie rozchodzi o wiadomo co.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
MANOLOzBYDG

Dlaczego kłamiesz o wyjściu prze sektor B ? A "zamknięty" analfabeto piszemy w ten sposób , a nie "zamknienty". Niby tacy inteligentniejsi od kiboli , a w swoim języku pisać nie potrafią hehe :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
1920polonia

dodaj do tego ze kibole przemycali narkotyki przez bar po czym faszerowali ich małolatami dlatego takie dymy były na zetce chcieli całkowicie przejac biznez ze sprzedazy gadzetów koszulki szale itd.... w sumie zawiazywali sobie juz epike ktora obstawia przynajmniej 4 kluby na bramkarz w Bydgoszczy dodaj do tego dziewczynki z Rosky ktore wystawiaja

| Odpowiedz
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

O i zdaje się, że oficjalna wersję też dostałeś - według niej Osuch był pamiętnego dnia komendantem policji w Bydgoszczy i dowodził oddziałem prewencyjnym :-).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
MANOLOzBYDG

W skrócie na meczu z Widzewem kibic stracił oko, zaginął monitoring z całego zajścia , osuch stwierdził ,że właściwie nic nie widział , ale winni są kibice. Na propozycję powołania komisji i wyjaśnienia sprawy nie chciał przystać. Na kolejnym meczu kibice dosadnie stwierdzili co o nim sądzą. Ten w odwecie dał piłkarzykom lojalkę do podpisania, a ci podpisali,że popierają osucha stając po stronie pinokia, bo to on im płaci - i w ten sposób rozpoczął się bojkot. To wersja prawdziwa , zaraz pewnie tomuś zapoda osuchową :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
jur

No jesli to jest wersja prawdziwa to Osuch ma racje. Sorry. Wam się role w tej komedii pomieszały.Przeciez na takiej zasadzie jak sobie wyobrażacie nie jesteście partnerem dla nikogo. To się tak nie robi. Schrzaniliście to.
Nic nie ugracie a smrod będzie się ciagnał za Zawisza latami. Szkoda dobrego imienia klubu.

Nie pisze tego złośliwie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Guardian Angel

kibic stracił oko

A było jakieś zgłoszenie na policje w tej sprawie? Albo w sprawie zaginionych nagrań monitoringu z tego zdarzenia? Jeśli nie było, to można uznac ze nic takiego sie nie stało, skoro poszkodowany nie czuje sie poszkodowany i nie zgłasza nigdzie sprawy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
MANOLOzBYDG

Po co Ci mam podać adres, ja preferuję kobiety i nie chcę się z Tobą umawiać przedstawicielu LGBT :) hehehe. Kundlom się adresu nie podaje, a w szczególności zbokom :-) Zawsze możesz podać swój cwaniaczku internetowy :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Andrzej Kinia

Zboczeńcy i pedofile to chyba w twoim środowisku grasują i dziewczynkom dresy kradną i penisy na krzyżach rysują rozumiem strach ma wielkie oczy uważaj na siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
MANOLOzBYDG

Ale mnie wystraszyłeś, normalnie ciary po plecach przeszły :-) Ty taki "inteligentny" od urodzenia, czy to "inteligencja" nabyta :-)Herb Ci biały przeszkadza, to wyrzeknij się zdobytych z nim awansów z 5 ligi do 1 ligi (bez osucha) i zaczynajcie od 5 ligi osuchowcy :-) Do tego trzeba mieć jaja, a nie jak Ty wydmuszki hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
kibel bydzia

Masz racje nie ukarzo przecież każdy to widział jak Osuch z karabinem snajperskim do naszych strzelał. My mamy racje, my to głos ulycy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.