Wątek dotyczący artykułu

Policja szuka sprawców skandalicznego incydentu na stadionie Zawiszy. Grozi im nawet 5 lat więzienia

We wtorek pseudokibice Zawiszy wnieśli na stadion kilkanaście trumien oraz obraźliwy transparent. Policja szuka sprawców tego skandalicznego incydentu, a grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności.

przeczytaj cały artykuł

Anonim111

anty ale jestescie jak chorągiewki wybieracie co wam pasuje
jeszcze przed odejsciem Francuza krzyczeliscie ze Wkłąd do koszulki itp ze nie bedziecie z nimi mieli nic wspolnego i ze teraz zadna ich zmiana nic nie zmieni wszego myslenia atu popatrz
jeden wywiad a jak wam sie w glowach przewrocilo nagle noz to szok

to tylko pokazuje ze macie parcie na szkło jezeli chodzi o Osucha a nie o Zawisze macie w nosie co sie bedzie działo z klubem bo nic nie macie w nim zero "zysku" Wiadomo ze lepeij miec cos w 5 lidze niz zero w ekstraklasie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Antyosuch

Jesteś kolejnym dziwakiem, który myśli że coś wie. Fakt że będę cytował Goulona WCALE nie znaczy że go lubię. Czy to tak TRUDNO zrozumieć? Skąd u was takie tępe zero-jedynkowe myślenie? Przecież to prostsze od konstrukcji cepa. A ty jeszcze piszesz o chorągiewkach. Czy wiesz w ogóle o kim się mówi "chorągiewka"? Co oznacza w tym przypadku to określenie? Sądzę że nie wiesz, a z doświadczenia w mojej pracy z ludźmi wiem nawet dlaczego tak jest. Wróg mojego wroga wcale nie musi być moim przyjacielem, natomiast mam pełne prawo wykorzystywać jego spostrzeżenia do osiągnięcia moich celów. To się nazywa myślenie strategiczne i jest dalekie od subcepcji jakiej jesteście poddawani przez odsłonięcie własnych słabości. Tak to wygląda z punktu widzenia mechanizmów działania stron. Kto o tym wie, ten nie da się manipulować, a kto nie wie, ten czuje się panem sytuacji w której rzeczywiście pełni rolę pionka. Przenosząc te wywody na grunt konfliktu: daliście się zmanipulować osuchowi i mainstreamowym mediom, cały czas brniecie w tym kierunku nie widząc że jest to bez celu. Podobno każdy ma na celu dobro Zawiszy a do czego prowadzi wasze działanie? Do tego, że osuch robi was w konia, manipuluje wspólnie z mediami a Zawisza się cofa. Gdybyście myśleli strategicznie, to postawilibyście się przeciw niemu (tak samo mogłyby zrobić wkłady) i wtedy mimo że ma pakiet 95, to nie miałby wyjścia. I WCALE nie znaczyłoby to że się skumaliście z kibolami, i WCALE nie bylibyście "chorągiewkami". Po prostu na swój sposób byście załatwili wasz własny interes.

Więcej nie będę pisał w tym poście, bo przecież to ja jako kibol z B jestem nieukiem w kapturze, który tylko myśli jak się upić, naćpać i zrobić dym. A szkoda bo zrozumienie metod poznawczych u ludzi otwartych na samostanowienie przynosi naprawdę zaskakujące efekty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.