Wątek dotyczący artykułu

Primera Division: Szczęśliwa wygrana Realu Madryt, Ronaldo wyleciał z boiska!

Niesamowity przebieg miało spotkanie beniaminka z liderem Primera Division. Królewscy gola na wagę wygranej zdobyli w samej końcówce, kiedy na boisku nie było już wyrzuconego Cristiano Ronaldo.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
jerrypl

Mówiłem że to zwykły burak. I gdy Realowi nie idzie to buractwo z niego wychodzi. Jak idzie to przed kamerą piękne akcje charytatywne, jak nie idzie to symulka i kopanie rywali. Fani Realu możecie mnie teraz wyzywać ile chcecie, bo lecę na faworki!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rexxar

Faktycznie, Busquets bywa czarną owcą w szeregach Barcy, ale tylko on. I akurat tamtej sytuacji mu nie mam za złe, to był w końcu Pepe, obojętnie czy Busi nadepnął go umyślnie czy przypadkowo to... Pepemu sie należało, za te jego wszystkie chore wybryki, ani trochę mi go szkoda nie było :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guti_14

Lexon, wiem ze jesteś zapatrzony w Messiego jak w obrazek, ale Twój idol ma wiele za uszami. I nie, nie usprawiedliwiam Cristiano, zachował się strasznie chamsko, ale ten komentarz "Piękny przykład daje zdobywca ZP." zachowaj dla siebie. I tak na szybko, pokaz Messiego:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
VeB

Mowisz teraz o uderzeniu w twarz? Bo za takie uderzenie Messiego nie mow ze dalbys czerwo bo spadne z krzesla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
VeB

Rozumiem że poziom ostrosci po ktorych sedziowie w BBVA gwizdaja wolne i daja kartki niekiedy jest zalosny .. ale nie pograzaj sie.. nie, nie potluklem sie nawet na tyle jak brutalnie zostal potraktowany przez Messiego w akcji o ktorej rozmawiamy, skonczylismy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kasyx

Posłuzyłem się wikipedią

Czerwona kartka zazwyczaj jest pokazywana:

za brutalny faul;
po otrzymaniu dwóch żółtych kartek;
za niesportowe zachowanie (np. wulgarne dyskusje z arbitrem);
za atak bez piłki;
za zatrzymanie piłki ręką w dogodnej sytuacji bramkowej bądź faul na zawodniku wychodzącym sam na sam z bramkarzem.
za obraźliwe gesty i podburzanie trybun
za uderzenie przeciwnika (lub samą próbę)
i tak, też jestem fanem talentu Messiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Rexxar

oczywiście, Messi to wbrew pozorom też człowiek :) ale są pewne granice, tak burackich wybryków to On nie miał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
LexoN

Rozumiem iż fakt, że kibicuję Barcelonie zabrania mi skrytykowania Cristiano Ronaldo za frajerskie zachowanie? Możesz być spokojny, piłkarzy Barcy też potrafię ocenić obiektywnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Rexxar

Trzeba naprawdę zagłębić się w czeluście YouTube by znaleźć takie filmiki, co widać po ilościach wyświetleń i komentarzy, to pokazuje jak ciężko jest zarzucić cokolwiek Messiemu. No bo co my tutaj właściwie mamy? 2 sytuacje, które nie są specjalnie "bandyckie", nikt z ich powodu nawet afery nie robił w trakcie ani po meczu. Ba, ta druga sytuacja z niedawnego meczu z Atletico wygląda raczej na przypadkowe zahaczenie w wyniki zwykłej walki o piłkę. Tamta pierwsza sytuacja to rzeczywiście mogła być irytacja Messiego, ale tak naprawdę to było tylko klepnięcie z irytacji

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ikar

nie zgodze sie, Cordoba nic nie grala, no i tu nie ma zastosowanie powiedzenia ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala, Real od meczy z Milanem nic nie gra, nie ma Modricia, dzis nie było Isco i nie ma kto trzymac tej druzyny

| Odpowiedz
blokuj
VeB

Twierdzisz że Cordoba nic nie grała to widocznie nie oglądałeś meczu. Walczyli z sercem i stworzyli sobie wiecej szans od Realu.

| Odpowiedz
blokuj
ikar

oglądałem, raptem jedna poprzeczka ot całe zagrozenie, no i gol z karnego którego spokojnie sedzia mogl nie gwizdnac, to Real był po prostu tragiczny, a pomeczowe statystyki pokazały ze pilkarze jednej i drugiej druzyny przebiegli praktycznie ten sam dystans, wiec mi tu nie marudz ze Cordoba grala jakis mecz, zapamietam ich bardzie z aktorskich popisów i celebrowania rzutów roznych tak dlugo jak sedzia pozwoli

| Odpowiedz
blokuj
katto

jestem kibicem realu od czesów sukera, redondo , mijatovica
nie znosze ronaldo
teraz jestem spokojny o wynik realu bez ronaldo, bedziemy grac lepiej, ale:
ku...wica mnie bierze na takie komentarze
nie bronie ronaldo- wolalbym real bez niego, bela i jamesa,
ale troche samokrytyki

| Odpowiedz
blokuj
Rexxar

no tak, i co? jak już wspomniane było, Messi to też człowiek i też nerwy mu tu puściły, ale przynajmniej nikogo nie pobił, jedynie kopnął piłkę w trybuny, to co najwyżej złośliwość, nic brutalnego, ani niezgodnego z przepisami :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.