Wątek dotyczący artykułu

Polpharma zrewanżowała się Polfarmeksowi!

Polpharma znakomicie spisała się w czwartej kwarcie. Starogardzianie w ostatniej odsłonie wypadli świetnie w ataku i dzięki temu przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

przeczytaj cały artykuł

caMan

Mecz od 1 kw na fajny się zapowiadał i taki faktycznie był :) Pozdrowienia dla kibiców z Kutna, którzy licznie przybyli i byli bardzo kulturalni i nie sprawiali kłopotów a ich doping był naprawdę dobry, no i oczywiście graty dla Pana, który zgarnął 2 tysiaki. Myślałem , że Polpharma bez Evana dostanie baty od Kutna, zwłaszcza myślałem,że Kev Johnson nieźle namiesza, ale Nasi dzielnie dawali mu radę. Co do Polfarmexu to szkoda mi Groszka, bo Kamil z Mitchellem będą zabierali mu raczej całe minuty. Brawa dla obu zespołów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stg

Też byłem sceptyczny co do dzisiejszego meczu ale super .Po serii porażek poszedłem zobaczyć Kevina Johnsona ,a tu nasi chyba czuli że grunt pali się pod nogami i wygrali nareszcie mecz i oby tak dalej. Gratulacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.