Wątek dotyczący artykułu

Artur Czaja mistrzem Torunia (relacja)

W niedzielę w Toruniu rozegrane zostały indywidualne mistrzostwa tego miasta w żużlu na lodzie. W zawodach najlepszy okazał się Artur Czaja.

przeczytaj cały artykuł

Qaz

Z tego co pamietam to był taki dwumecz półfinałowy, w którym Przedpełski skosił Czaję a sędzia wykluczył Czaję, w którym Miedziak zakończył sezon Sajfutdinowa a sędzia wykluczył Emila, w którym w rewanżu jechaliśmy w piątkę a i tak wygraliśmy. Finał wam dał tylko defekt, a na dodatek nasi jechali za darmo. Wybacz ale nie dorastaliście nam do pięt i jeszcze uciekliście z finału...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

To ten dwumecz w którym Grisza nie dostał czerwonej za bandycką jazdę ,Holta nie został wykluczony za przerwanie biegu ,a także za przejechanie dwoma kołami kredy?To ten sezon w którym Toruń lał wszystkich dopóki nie przyszła największa fala kontuzji w historii żużla w jednej drużynie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qaz

Hahahaha Grisza czerwonej z bandycką jazdę? To jak nazwać brak choćby wykluczenia za bandyckie ścięcie Czaji czy posłanie Emila do szpitala? Tych waszych to powinni wtedy w kajdankach ze stadionu zabierać. To dopiero był bandycyzm a oni nawet wykluczeni nie zostali. A mimo to wygralismy z wami ten dwumecz jadac drugi mecz w piatke. Nawet przekupienie sedziego nie pomiglo tylko zwykly fart i defekt Holty. Ciency byliscie i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Apator Fan

Nawet przekupienie sedziego nie pomiglo tylko zwykly fart i defekt Holty. Ciency byliscie i tyle.

Tak sędziego przekupiliśmy,że złamał regulamin na Waszą korzyść hahahahaha bredzisz chłopie ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Qaz

W sumie ciekawy pomysl na wieczor. Obejrze jeszcze raz oba mecze zeby przypomniec sobie jak wygląda Toruński bandycyzm i jak mimo to sie z wami wygrywa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Qaz

Chodzi Ci o to, że "toruński" powinienem napisać z małej litery? Od dziś "toruń" będę zawsze pisał z małej, jeśli tego chcecie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Asfodel

no widzisz, ja chyba minąłem się z powołaniem, może powinienem zostać nauczycielem xd cieszę się, że sam swoje błędy znalazłeś :) A tak na marginesie Toruń- nazwa własna pisane wielką literą, toruński - przymiotnik małą.

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

Toruń- nazwa własna pisane wielką literą, toruński - przymiotnik małą.

wiem i zadko popelniam ten blad :)

| Odpowiedz
blokuj
robsson30

Jeśli synku zwracasz komuś uwagę to najpierw sam popatrz czy błędów nie robisz. Ale wybaczam Ci bo jesteś z "CKM"-u, a nawet dziecko wie, co znaczy ten skrót.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Qaz

kolego sympatyczny mozesz mi przypomniec komu ja tutaj zwrocilem uwage ze popelnil blad ortograficzny? zanim sie do kogos do**biesz, to upewnij sie czy nie pomyliles wpisow.

| Odpowiedz
blokuj
robsson30

Podpowiem Ci! Tam gdzie wspomniałeś o nawie własnej. Popatrz na swoją ortografię panie rzadki przez według Ciebie "z" z kropką, a nie "rz".

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

kolego rozbawiasz mnie każdym wpisem. poczytaj od poczatku, potem kolejny raz i moze w koncu zrozumiesz co czytasz. napisalem "zadko" z bledem ortograficznym, Wojtek mnie poprawil i przyznalem mu racje. wiec...kogo ja tutaj pouczalem? wytrzezwiej, przeczytaj jeszcze raz, zrozum...

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

o nazwie wlasnej to napisal do mnie Asfodel a ja pozniej to zacytowalem. gratuluje. kompeltenie nie zrozumiales sytuacji a sie do mnie doje**les :D

| Odpowiedz
blokuj
M E D A L

Pisz, Piernikowy, nie będzie problemu:)
Gamonie mają pretensje, że im się szacunek oddaje, też zawsze piszę z dużej litery, właśnie przez szacunek, a tu jeszcze pretenchy:)))

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

Wiem wiem już mnie za to pojechali tutaj dokładnie. W ogóle dzisiaj w jednym temacie zrobiłem tyle błędów ortograficznych co normalnie w miesiąc :)

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Nie zrobiłeś ty firmujesz na tym forum bandytyzm wykonaniu środowiska żużlowego z Częstochowy o mnie piszą że jestem CHAMEM ale przy tobie to moje posty są na prawdę jeszcze umiarkowane :))

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

z toba to zazwyczaj nie dyskutuje bo jestes czlowiekiem ktory niestety za kumaty nie jest. Twoim zdaniem stowarzyszenie CKM Wlokniarz oszukalo zawodnikow wiec nie ma sensu dyskusja...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AMON

Oczywiście że nie ma najmniejszego sensu bo twoje żałosne próby obrony tego wszystkiego to jest po prostu zwyczajne BEZCZELNE CHAMSTWO w "i mię dobra sportu" każdy normalny człowiek wie że jak ma umowę o pracę to powinien otrzymać wynagrodzenie ty OTWARCIE W CHAMSKI BEZCZELNY ORDYNARNY SPOSÓB BRONISZ ZŁODZIEJSTWA OSZUSTWA WIĘC JAKAKOLWIEK MERYTORYCZNA ROZMOWA Z TOBĄ JEST BEZSENSU !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Qaz

ale czekaj amonku. chcesz powiedziec ze trzymam strone spolki i uwazam ze nie powinni oddac pieniedzy? ty nadal mylisz ckm sa z sckm i nie dociera to do ciebie kompletnie

| Odpowiedz
blokuj
AMON

NIKT NIE JEST GŁUPI STARZY FORUMOWICZE KTÓRZY UDZIELAJĄ SIĘ TUTAJ REGULARNIE WIEDZĄ JAKĄ POSTAWĘ ZAJMOWAŁEŚ WOBEC CKM S.A PRZED ODEBRANIEM LICENCJI :))) NIE WSTYD CI ?

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

Oczywiście, że mi NIE wstyd, bo broniłem Włókniarza. Broniłem swojej drużyny. Tobie jest czasem wstyd, kiedy bronisz swoich?...

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Moje posty o pielęgniarzu są oczywiste nie budzą żadnych wątpliwości każdy wie jaką postawę zająłem wobec długów SKS na koniec 2013 roku 2.727.600 zł brutto tobie nie WSTYD dlatego otwarcie tobą pogardzam to jest chyba oczywiste zasłaniasz się "miłością" do Włókniarza ja też kocham SKS ALE SĄ GRANICE PRZYZWOITOŚCI TY JE PRZEKRACZASZ REGULARNIE !

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

otwarcie tobą pogardzam

Amon a kto Tobą nie pogardza na tym forum? Jesteś starym, mało rozumiejącym trollem. Twój ogromny ból doopy spowodowany jest tym, że wy musicie spłacać wasze długi a my nie. Tylko ten Twój ból doopy ma podłoże czysto emocjonalne i nie rozumiesz, że PRAWNIE sytuacje naszych klubów są zupełnie odmienne. Masz pretensje do garbatych, że ich dzieci są proste.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Nie tu chodzi o ELEMENTARNE ZASADY SPRAWIEDLIWOŚCI TOBIE TEGO TYPU OKREŚLENIA SĄ OBCE DLATEGO PLUJĘ NA CIEBIE JAK NA ZWYKŁEGO CWANIAKA PROMUJĄCEGO ZŁODZIEJSTWO I TO ORDYNARNE CO WIĘCEJ SIĘ TYM CHWALISZ JESTEŚ ZWYKŁYM ROBAKIEM NIC WIĘCEJ !

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

Elementarne zasady sprawiedliwości? Więc dla Ciebie sprawiedliwością będzie, kiedy przyjdzie Ci zapłacić 5 milionów złotych długu sąsiada, bo korzystacie z tej samej windy w bloku?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Na prawdę nie wygłupiaj się jaki to sąsiad jak zajmują jedno mieszkanie (stadion) takie teksty to pisz do użytkowników przed ukończeniem 10 roku życie może ci uwierzą :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Qaz

jaki to sąsiad jak zajmują jedno mieszkanie

To współlokatora (do którego finansów nie masz wglądu) długi chętnie spłacisz?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Zaproszona do domu przez właściciela 2006 rok :))))) PRZESTAŃ KPIĆ TO FORUM PUBLICZNE LUDZIE TO CZYTAJĄ !!ps wpierw sąsiad teraz współlokatorka co dalej nałożnica a potem kochanka :)))))))))))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.