Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2015: Wielki charakter wielkiego zespołu. Gramy o medale!!! - relacja z meczu Chorwacja - Polska

Po kapitalnym widowisku i ogromnej walce reprezentacja Polski pokonała Chorwację w ćwierćfinałowym meczu mistrzostw świata w Katarze 24:22 (12:10). Biało-czerwoni zagrają o medale!!!

przeczytaj cały artykuł

stworek05

To była huśtawka nastrojów, ale na szczęście wygrana dla nas :) Bramka Krajewskiego niesamowita, to coś co pomaga zakochiwać się w polskiej reprezentacji. Brawo Polacy!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stworek05

Piłkarze ręczni coraz bardziej zbliżają się do tego poziomu :) Kilka razy musiałam chwile odejść od TV i ochłonąć, bo inaczej byłabym już po drugiej stronie :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
a.m.

A ja na przemian rwałem włosy , kląłem , to znowu euforia jak dochodzili ich aż do ostatniej minuty i dwóch bramek przewagi których nie można było roztrwonić. xD
Jak półfinał i o medal będą tak samo wyglądać , to się spotkamy po drugiej stronie. :)))
Do zobaczenia ! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
stworek05

Nie mam nic przeciwko, oby tylko z uśmiechem na ustach ;p Polska to waleczny naród i chłopaki wspaniale eksponują tę cechę na tych mistrzostwach. A kibice? Umrą młodziej, bez zębów, bez włosów, z powykręcanymi kciukami, ale za to dużo szczęśliwsi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.