Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2015: IHF nałożył kary na polską federację! Lekarz kadry zawieszony na pół roku!

Nie milkną echa piątkowego półfinału mistrzostw świata między reprezentacją Polski a drużyną Kataru. IHF zawiesił lekarza polskiej kadry dr Rafała Markowskiego na pół roku za niesportowe zachowanie!

przeczytaj cały artykuł

Big Lebowski

Takie numery trzeba piętnować! Ale dlaczego dopiero teraz robi się taki szum? Przecież kiedyś Niemców, Duńczyków i Serbów też przepychano niesportowym sędziowaniem. Tutaj pokutuje fakt, że wcześniej nie robiono z takimi zdarzeniami prawie nic. I nie ma wytłumaczenia, że to byli/są światowi potentaci i wtedy można to było jakoś ukulać. A teraz to kupiona drużyna i robi się wokół niej hałas. Niestety jest ciche przyzwolenie na machloje bo każda federacja wie, że za jakiś czas jako gospodarz odbije sobie poniesione wcześniej straty. I kółko się zamyka. Niestety nie tylko teraz w Katarze, ale wszędzie profity od gospodarzy mistrzowskich turniejów są ważniejsze od sportu. Poczekam i zobaczę, jak za rok większość dzisiejszych pieniaczy będzie reagować na "naszą" łatwą grupę i ścieżkę po medale. No i oczywiście gospodarskie sędziowanie. Chyba, że zrobi się teraz taki syf, że za rok będzie zmowa, żeby zrobić 1-szy raz gospodarzowi pod górkę. Taki precedens. Za karę. Za teraźniejsze słuszne pretensje. Ku przestrodze na przyszłość dla innych niepokornych, że nie opłaca się walczyć z IHF-em. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cezarWP

Poczekam i zobaczę, jak za rok większość dzisiejszych pieniaczy będzie reagować na "naszą" łatwą grupę i ścieżkę po medale. No i oczywiście gospodarskie sędziowanie.

I naprawdę będziesz się cieszył jak dajmy na to zdobędziemy złoto wygrywając po drodze kilka spotkań w sposób jak to wczoraj zrobił Katar ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

O zgrozo! Czy ja coś takiego napisałem? Jestem przeciwnikiem wszelkiej maści matactw. Wczorajszą porażką obarczyłem w głównej mierze naszych zawodników. Sędziowie dołożyli swoje, ale w mojej ocenie to nasi chłopacy zagrali słaby mecz. Teraz staram się napiętnować niesportowe zagrywki IHF-u przy biernej postawie, albo nawet aprobacie wszystkich międzynarodowych federacji. Bo im to pasuje. Oni wszyscy na tym pasożytują. Tamten wpis zrobiłem trochę ironicznie, a może i sarkastycznie, ale w nigdzie nie napisałem, że cieszyłbym sie z medalu podarowanego na tacy. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kibic z K

Pewnie miałbyś rację gdyby nie to że sędziowie trzymali rękę na pulsie przez cały czas wiedząc że nasi mają kłopoty w grze w ataku robili wszystko by nam obronę tez popsuć to przez głupie decyzje obejrzyj spokojnie drugi raz to zrozumiesz i zobaczysz że robili to prawie profesjonalnie a jak to nie dawało rady Polacy się podnosili to już ewidentne przekręty nie pozwolili man dojść na 1 bramkę chociaż były duże szanse vide podparty rzut że nawet jeżeli ślepy by nie zauważył to by usłyszał nie chcę mi się dalej dawać przykłady wystarczy otworzyć oczy i na chłodno obejrzeć W sportowej walce pomimo naszych niedoskonałości mecz ten byśmy wygrali ale przeciwko sędziom już nie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.