Wątek dotyczący artykułu

KMŻ Lublin z dużym zaufaniem do Jerzego Głogowskiego

Kadra na sezon 2015 jaką zbudował KMŻ Lublin to w dużej mierze wizja nowego trenera Jerzego Głogowskiego. - Każdy ruch był z nim dokładnie konsultowany - przyznaje prezes Koziołków Andrzej Zając.

przeczytaj cały artykuł

pz0

Parę dni nie mogłem obserwować co się dzieje a działo się u nas dużo. Powiem że kadra jest szeroka. Myślę że z tej ilości zawodników przynajmniej jeden, dwóch może nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Ta ilość powinna się przerodzić w jakość. Skład meczowy powinien być dość silny. Myślę że Masters powinien być silnym punktem, to nie jest anonimowy zawodnik.
Zając okazał się cwaniakiem. I tak o awans nie jedziemy to znalazł się bat na Lahtiego. Nie spłaci to nie jedzie, mała strata. Wygląda że Dryml, Jamroży, Malitowski, Masters to raczej pewniaki do składu. Lahti jak spłaci to raczej również. Polakom raczej Pulczyński nie zagrozi, on jest tylko na nieprzewidziane sytuacje. Staszek raczej u nas nie pojeździ, pójdzie na wypożyczenie. Reszta to niewiadoma, jak któryś wyskoczy z formą może wskoczyć do składu. Juniorzy to raczej wyboru wielkiego nie ma: Bober - Dąbrowski. Nie powinno być źle. W Po raczej pojedziemy. Optymistycznie patrzę na sezon, mamy szansę na pozbycie się długów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Zaskok z Drymlem i Mastersem totalny. Ciekawy jestem Grajczonka- czy będzie w ogóle brany pod uwagę? Czy sam będzie chciał walczyć o skład? Podobnie z Mastersem. Liczę również na Thoernbloma- ma kwity na jazdę, pytanie czy pokaże to już w tym sezonie? Lunna, Kobrin, Pulczas, Dilger, Staszek, Skidmore- raczej nie dadzą rady do składu wskoczyć.
1. Jamroży
2. Masters
3. Grajczonek/Lahti/Thoernblom
4. Malitowski
5. Dryml
6. Bober
7. Dąbrowski/Wieczorek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Dla mnie nie było żadnego zaskoczenia. O obu wiedziałem wcześniej tak jak o Skidmore. Myślałem tylko, że wcześniej podadzą tą informację. Sam nie mogłem nic napisać. Tak obiecałem, a nie lubię łamać danego słowa.
Pulczas w razie jakiejś awarii ma szansę, chociaż w takiej sytuacji wolałbym Staszka, ale jego raczej nie zobaczymy. Nie skreślam nikogo. Ukrainiec też może zaskoczyć, Chłopaki ze wschodu to z reguły walczaki. Taki Kobrin musi wszystko postawić na jedną kartę żeby nie zniknąć z rynku. Musi wykorzystać szansę na zaistnienie w Polsce, bo inaczej zniknie bezpowrotnie z rynku. Poza Pulczasem wszyscy inni to wielka niewiadoma. Nawet mop ma się szansę przebić.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Ja też nikogo nie skreślam i chciałbym, żeby każdy się pojawił na treningu i pokazał co potrafi. Niektórzy na pewno mogą zaskoczyć więc nie chcielibyśmy, żeby odrzucić kogoś "z urzędu" a on nas później zaskoczy i zapunktuje w meczu przeciwko KMŻ.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Trochę drażniące jest to twoje powtarzanie, że o awans nie jedziemy. Z tego co wiem, to skład będzie na najwyższe cele. I jak dotrzemy do finału to co? Skład oszczędnościowy?

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Jak się z finansami wyraźnie nie poprawi to nie ma po co się wychylać. Zaproszenie do 1 ligi mieliśmy już w tym roku. W każdym razie nie podpalałbym się. Po co pompować balonik? Póki co to pompują u śledzi i niech tak zostanie. Jeżeli awansujemy to będzie miła niespodzianka, oczywiście jeżeli będzie na to kaska.
W każdym razie awans nie jest priorytetem i to nie zależy ani ode mnie ani od Ciebie.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Tu się zgadzam. Jedziemy o jak najlepszy wynik. Nie będzie awansu to nie będzie tragedii, ale jak pojawi się szansa to na pewno będziemy chcieli ją wykorzystać.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

O widzisz jakie to proste. O awans nie jedziemy, ale nie wiadomo co będzie w trakcie sezonu. Nie róbmy z siebie takich jak Ostrowiaki, że awansowali przed sezonem, a w finale trzeba było wywoływać efekty specjalne bo by g*wno z awansu mieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
bartollo

Ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Jedziemy o jak najlepszy wynik, który może okazać się nawet zajęciem 1 miejsca. Więc nie piszmy też, że na pewno nie interesuje nas awans.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.