Wątek dotyczący artykułu

Leon Madsen nie odpowiedział na wezwanie GKM. Klub nie odpuszcza

Ciąg dalszy sprawy Leona Madsena. Włodarze GKM-u Grudziądz postanowili wezwać Duńczyka do podpisania kontraktu na mocy podpisanego wcześniej listu intencyjnego.

przeczytaj cały artykuł

Łukasz UT

Żeby była spółka była musi być stowarzyszenie śmiać mi się chce tylko z takiego Gniezna że spłaca zobowiązania jak widać są równi i równiejsi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Dlaczego przynajmniej nie będą ludzie pluć na mój klub tak jak na wlokniarz i wybrzeże a PZM i tak będzie miał pozew na 6.800.000 zł :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qaz

Regulamin nie zabraniał wtedy startu w ekstraludze spółki która prawnie nie jest powiązana ze stowarzyszeniem.

| Odpowiedz
blokuj
zsmarti

no widzisz kolego bo jeszcze istnieje coś takiego jak honor narobiło się długu to spłacać trzeba ,fakt ze obniżali im wynagrodzenie ale płacą wiec myślę ze można być w miarę z tego zadowolony

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

Dokładnie liczy się HONOR I SKS SPŁACA a żałosne klubiki robią wałki i jadą bez DŁUGÓW CO WIĘCEJ JUŻ MÓWIĄ O AWANSIE DO NICE PLŻ .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Valar Morghulis

jeździ stowarzyszenie na tym samym stadionie czego zabraniają przepisy !!! usunąć z polskiego żużla częstochowskich złodziei!!! ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE Włókniarz

| Odpowiedz
blokuj
Qaz

Jeździ stowarzyszenie, ktore nie ma nic współnego z długami spółki i samo nie ma grosika długu, dlatego dobrze, że w centrali pomyśleli a nie zachowali się jak zwykłe polaczki czyli zniszczyć wszystko, bez zdrowego rozsądku byleby tylko komuś zrobić na złość.

| Odpowiedz
blokuj
Valar Morghulis

częstochowskie złodziejaszki niestety zachowały się jak zwykłe najpodlejsze polaczki i zrobiły na złość swoim zawodnikom okradając ich z zarobków.niech centrala idzie po rozum do głowy i zakaże startu tej śmiesznej drużynie zanim okradniecie następnych zawodników.

| Odpowiedz
blokuj
t częstochowa

"jeździ stowarzyszenie na tym samym stadionie czego zabraniają przepisy !!! usunąć z polskiego żużla częstochowskich złodziei!!! ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE Włókniarz"... zapomniałeś dopisać pomiędzy "usunąć", a "z" stwierdzenia RAZ, NA ZAWSZE !:)... wtedy dopiero Twoja wypowiedz byłaby naprawdę git... :). Pozdr :).

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Ale to jest prawda Włókniarz ZŁODZIEJE o co ci chodzi teraz z mojego klubu zaczynają się śmiać bo SPŁACAJĄ DŁUGI !

| Odpowiedz
blokuj
t częstochowa

Pobłądzić, jest rzeczą ludzką, ale wyjść na prostą uczciwie i z wysoko podniesioną głową, to już wielki honor !. Każdy kto się śmieje z tego, że Start spłaca długi, jest "godzien" działaczy Spółki z Częstochowy... Pozdr :).

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Mam tylko jeno pytanie kto był prezesom stowarzyszenia w 2006 roku i kto został prezesem spółki w 2007 roku w Częstochowie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
AMON

A koledzy z Częstochowy twierdzą że niema żadnych powiązań miedzy stowarzyszeniem i spółką ale co tam winni tak naprawdę są OSOBNIKI Z PZM którzy na to wszystko pozwalali pozwalają i będą pozwalać do puki ta BANDA z PZM będzie przy korycie !

| Odpowiedz
blokuj
Łukaszek z Falubazu

Tak nie ma powiązań koleś co szefuje Stowarzyszeniu był funkcyjnym w Spółce ale oficjalnie nic nigdy nie mieli wspólnego. Już kiedyś pisaliśmy odnośnie innego klubu. Ja twierdzę że jedyną nadzieją jest teraz ten sąd co zawodnicy chcą iść do niego jak on osądzi na rzecz zawodników to Czewa czy też Gdańsk oberwą rykoszetem to GKSŻ-et nie strawi jak będzie musiał wybulić z 7 baniek bez odsetek.

| Odpowiedz
blokuj
t częstochowa

Moje zdanie jest następujące: Spółka, co do joty powinna spłacić wszystkie swoje długi i nie 10, 20 czy 30 %, ale w całości. Chowanie głowy w piasek, to przejaw braku szacunku nie tylko do zawodników, ale również do kibiców czy miasta. Bardzo chciałbym, aby Grigorij, MJJ, Peter, itd... czy nawet pan Walasek publicznie obwieścili: "odzyskaliśmy swoje pieniądze, wprawdzie późno, ale w całości"... tak powinien wyglądać finał sprawy !.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Z mojego klubu się ŚMIEJĄ ŻE SPŁACA DŁUGI a kto jest ZŁODZIEJEM KAŻDY WIE oprócz ludzi z Częstochowy i gadńska .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.