Wątek dotyczący posta na blogu

HISTORIA MOJEGO WYJAZDU!!!

ROSE FORCA DARCY

Do napisania tego bloga zmobilizował mnie nasz kolega z forum Big Lebowski. Otóż opisywał on swój wyjazd i jeden niezapomniany mecz z Apatorem na Sportowej 2 w Bydgoszczy. Ja również mam swoją historię, może nie tak pasjonującą jak kibica Polonii ale postaram się również tym zainteresować.15 kwietnia (…)

przeczytaj cały artykuł

pawel88

Fajny wpis . Gratuluje. Derby jak to derby. Emocje na trybunach i torze. Moj pierwszy wyjazd zaliczylem na spokojniejsze tereny. Poznań 2007.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nadwrażliwość zębów

No ja mam do INEA stadionu 10 minut spokojnym spacerkiem, dzieje się, wcale nie musi być Legii :) Swego czasu był u mnie znajomy ze Szczecina studiujący we Wrocławiu, akurat Lech grał bodajże z Górnikiem Łęczną, a nam przyszło do głowy jakieś 2 godziny przed meczem iść do pizzerii znajdującej się naprzeciw stadionu. Kumpel twierdzi, że nigdy wcześniej nie czuł się równie niekomfortowo na ulicy w środku dnia. :D Swoją drogą pizzerię polecam :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

No to żeś sobie dobrał.... Szczecinianin studiujący we Wrocławiu przed meczem Lecha na ul. w Poznaniu ...niemal samobójstwo:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.