Wątek dotyczący posta na blogu

HISTORIA MOJEGO WYJAZDU!!!

ROSE FORCA DARCY

Do napisania tego bloga zmobilizował mnie nasz kolega z forum Big Lebowski. Otóż opisywał on swój wyjazd i jeden niezapomniany mecz z Apatorem na Sportowej 2 w Bydgoszczy. Ja również mam swoją historię, może nie tak pasjonującą jak kibica Polonii ale postaram się również tym zainteresować.15 kwietnia (…)

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Świetny blog,który opisuje atmosferę Derbów pomiędzy Polonią,a Apatorem.
Takie mecze i taka atmosfera magii derbów prawie zawsze towarzyszyły nam kibicom zarówno jak Krzyżacy przyjeżdżali do Bydzi,jak i Tyfusy jechali do Rydzykowa:)
Cieszę się,że wspomniałeś tu także o tym niespodziewanym zwycięstwie Szymka Woźniaka.Było to wówczas ogromne zaskoczenie nie tylko dla krzyżackiej braci,ale także dla nas Tyfusów.
Mi osobiście na długo w pamięci utkwi właśnie ten bieg,bo był pierwszym wygranym przez Wożniaka w lidze,a poza tym zapamiętam tą jego niesamowitą radość po tym biegu,której wręcz nie da się tak szybko zapomnieć:)Dostał wtedy Szymon owację na stojąco,a ja pękałem z dumy,e młokos,wychowanek Polonii,przywiózł za swoimi plecami takich zawodników.Od tamtego biegu zacząłem baczniej się przyglądać jego karierze,a z biegiem czasu Szymon stał się jednym z moich ulubionych zawodników,dzięki swojej pracowitości i skromności.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Ta jego radość po biegu była niesamowita.Na meczu rewanżowym była od nas ta flaga z Mikołajem Kopernikiem i ten piękny napis.[Gdyby Mikołaj żył za Polonią by był]i ta cisza na MA jak ten napis zobaczyli bezcenna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE

Dzięki:)
Wtedy też go postanowiłem zapamiętać i też śledziłem jego wyniku. Z resztą nadal mu kibicuje, fajny gość z niego, kiedyś siedział obok mnie na MA na zawodach juniorskich, widać było że normalny koleś.
I pamiętam ten Wasz szał, mówie to teraz dostali kopa mentalnego po jego zwycięstwie i będzie ciężko:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
asia

Świetny bieg Szymka..:) Zresztą każdy taki bieg w wykonaniu młodych chłopaków, każdemu kibicowi ,daje niesamowitą dawkę emocji i radości.Nawet teraz ,oglądając właśnie ten bieg, biłam Mu brawa,a ładne parę latek minęło :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.