Wątek dotyczący posta na blogu

HISTORIA MOJEGO WYJAZDU!!!

ROSE FORCA DARCY

Do napisania tego bloga zmobilizował mnie nasz kolega z forum Big Lebowski. Otóż opisywał on swój wyjazd i jeden niezapomniany mecz z Apatorem na Sportowej 2 w Bydgoszczy. Ja również mam swoją historię, może nie tak pasjonującą jak kibica Polonii ale postaram się również tym zainteresować.15 kwietnia (…)

przeczytaj cały artykuł


ROSE

Były takie incydenty parę butelek poleciało :) Oczywiście Ciebie o to bym nie posądzał bo Ty jesteś wytrawny kibic a nie szczeniak szukający wrażeń:)
A co do oprawy w Toruniu z Kopernikiem to faktycznie byliśmy mocno zdziwieni :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Bardziej pilnowałem mojej pierworodnej>po każdym biegu [taka ładna czarnulka]latała w stronę Waszego sektora z prowokacyjnymi tekstami Gdzie jest Toruń lub jeb... Toruń.Nawet dostała ostrzeżenie od żółwików,ale sobie nic nie robiła bo jeden z nich był jej parterem i jego koledzy byli bezradni.
Co do tych masek nasi kibice odebrali to trochę inaczej
Że jako sąsiedzi nie chcecie nas zarazić wirusem który do Was się przypętał w 2006 roku.I to prawda tak sobie maski tłumaczyli.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.