Wątek dotyczący posta na blogu

HISTORIA MOJEGO WYJAZDU!!!

ROSE FORCA DARCY

Do napisania tego bloga zmobilizował mnie nasz kolega z forum Big Lebowski. Otóż opisywał on swój wyjazd i jeden niezapomniany mecz z Apatorem na Sportowej 2 w Bydgoszczy. Ja również mam swoją historię, może nie tak pasjonującą jak kibica Polonii ale postaram się również tym zainteresować.15 kwietnia (…)

przeczytaj cały artykuł

Penhal

Warto zobaczyć co w biegu z Woźniakiem jechał Antonio,tam długo było 5-1[4-2]i na końcu wszystko przegrał[jego szarże po dużej na drugim łuku].Jeszcze ważny temat to publiczność to jest rok 2009 drużyna średnia[młoda na dorobku]ale z jajami i pełen stadion? Gdzie to dziś jest? Zobaczcie jak w krótkim czasie nieudolni działacze władze [nowe]miasta potrafią zniechęcić sponsorów[a trochę tych tablic było]a tym bardziej kibica.
Więc chyba nie ma sensu pisać że Bydgoszcz nie ma kibiców[bo są]nikt nagle nie przestaje kochać żużla.
Era Generała,Deresińskiego a przede wszystkim NOWE władze w mieście[jednocześnie właściciele]doprowadziły do upadku tego sportu w Bydgoszczy.I wielka szkoda że mieszkańcy tego miasta dali się kupić złotym opowieściom Pana Rafała który doprowadził miasto na ostanie miejsca w wszystkich rankingach kładąc na łopatki cały bydgoski sport.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE

To prawda, dlatego uważam, że były to ostatnie prawdziwe derby potem już coś nie wychodziło.
W Bydgoszczy żużel jest i będzie, tylko Wam mądrych ludzi potrzeba którzy odbudują wiarę kibiców w Polonię. Mam nadzieję, że to się w końcu uda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.