Wątek dotyczący posta na blogu

HISTORIA MOJEGO WYJAZDU!!!

ROSE FORCA DARCY

Do napisania tego bloga zmobilizował mnie nasz kolega z forum Big Lebowski. Otóż opisywał on swój wyjazd i jeden niezapomniany mecz z Apatorem na Sportowej 2 w Bydgoszczy. Ja również mam swoją historię, może nie tak pasjonującą jak kibica Polonii ale postaram się również tym zainteresować.15 kwietnia (…)

przeczytaj cały artykuł

smakosz

Jedziemy we czterech na mecz do Gniezna gdzie Start wygrywając jest w E. Koszulki w barwach klubowych z kozłem na piersiach. Godzinę przed meczem stadion pełniutki, ale znajdujemy miejsca na drugim łuku. Po burzliwej dyskusji ściągamy kurtki(niech się dzieje co chce)! I tu się zaczyna! Oooo kibice z Lublina, witajcie, rąsia,rąsia, żółwik,za chwilę piwo gadki-szmatki znowu piwko itd. Na takie powitanie kumpel leci też po piwo,a tam kolejka ze 100 ludzi, ale jak go zobaczyli to natychmiast kupił bez kolejki. Ja z drugim kumplem zakupiliśmy czapki firmowe Startu.
Ludzie kto widział żółto-biało-niebieskiego kozła w czerwono-czarnej czapce?
Start wygrał i tylko rok pobył w E.
Z drogi powrotnej pamiętam tyle,że dosyć często zatrzymywaliśmy się na siku i wściekłość kumpla który był kierowcą.
A co do tego kto kogo blokuje i "zaśmieca" forum, to night sam siebie powinien zablokować(bez obrazy).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.