Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Margit

Miałbyś ciężkie życie ze mną. U mnie WSZYSTKO musi być równo :) Jak powiada mój mąż, :może być goowno, byle było równo" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Margit

On to nazywa obsesją :D Zastanawia się też jak mi się chce codziennie rano ścierać kurze w całym mieszkaniu :D Ja po prostu lubię porządek :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Z doświadczeń osoby z OCD mogę potwierdzić jego przypuszczenia :D Ale skoro Tobie z tym dobrze to to chyba niewielka cena :)

| Odpowiedz
blokuj
Margit

Cholera, niestety macie racje :D . Myję ręce kilkanascie razy dziennie. Kilkanascie razy sprawdzam, czy mam klucze którymi zamknęłam mieszkanie :D To już podchodzi pod OCD :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Margit

Przez internet można nawet poznać budowę ciała rzeczonego. Bo inaczej skąd byśmy wiedzieli ,że Pablito to Pączuś :D ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
pablo80

Jesteś najjaśniejszą gwiazdą, dla promienie potrafią przebyć nawet najdalszą drogę by dotrzeć do naszego świata :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablo80

To na pewno, w końcu dżentelmen :)
Czasami jednak psyjacielska rada się przyda, by nie dostać w twarz od tej która nie zrozumie przekazu :)

| Odpowiedz
blokuj
Gaizka

A tam dżentelmen od razu, Doctor Robert po prostu

nigdy nie powiedziałbym, czy napisał niczego co popsułoby damie nastrój.

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

nigdy nie powiedziałbym, czy napisał niczego co popsułoby damie nastrój

Na prawdę? ale nie zamierzam wnikać ;)
Posłucham rano jakbyś mógł nie kasować, to bym był wdzięczny :)
Idę liczyć :/

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.