Wątek dotyczący artykułu

Kim Rasmussen zwolniony z Vardaru Skopje!

16 dni - tyle trwała przygoda selekcjonera reprezentacji Polski Kima Rasmussena z macedońskim Vardarem Skopje. Duńczyk został zwolniony z funkcji drugiego trenera.

przeczytaj cały artykuł

Damastes z przydomkiem Prokrustes

Odpowiedź jest prosta. Przegrał jeden mecz i wystarczyło:

"Wystarczyła jedna porażka zespołu w Lidze Mistrzyń i Duńczyk pożegnał się z klubem. – Po porażce szukali chyba kozła ofiarnego. Tym kozłem zostałem właśnie ja – tłumaczy Rasmussen, który nie szczędzi cierpkich słów pod adresem macedońskiego klubu.

– To jest komiczne i jestem zgorszony tą sytuacją. Zostałem potraktowany nieludzko. W jaki sposób można zmienić oblicze zespołu w 14 dni? – pyta retorycznie Duńczyk.

– Właściciele klubu mają minimalne pojęcie o piłce nożnej. Na ręcznej jednak się nie znają. Mają mnóstwo pieniędzy i traktują nas jak zabawki – grzmi Rasmussen, który równocześnie ostrzega innych, którzy chcieliby pracować w Macedonii. – Mam nadzieję, że mój przypadek będzie ostrzeżeniem i doświadczeniem dla innych, którzy będą chcieli pracować w Europie Wschodniej.

– Nie spodziewam się wypłaty wynikającej z umowy kontraktowej. To tylko kawałek papieru. Cieszę się, że wróciłem do domu. Teraz będą mógł się skupić na ważnych meczach reprezentacji Polski z Ukrainą w eliminacjach do mistrzostw świata w czerwcu tego roku – kończy 43-letni selekcjoner, który z reprezentacją Polski wywalczył rok temu czwarte miejsce na świecie".

źródło: TVP SPORT

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.