Wątek dotyczący artykułu

Polski Związek Narciarski zdziwiony zarzutami Kowalczyk

Justyna Kowalczyk w ostrym wpisie skomentowała brak reprezentantek Polski w biegach narciarskich na MŚJ. Polski Związek Narciarski nie kryje zdziwienia pretensjami złotej medalistki z Soczi.

przeczytaj cały artykuł

anglik

w mojej pamięci i moim zdaniem jedną rzeczą którą zrobił b.dobrze Tajner to Sylwia Jaskowiec u boku Justyny . Tyle dobrego -to chyba za mało na wieloletnia kadencje .Największa porażką to skoki dziewczyn -obudził sie z ręka w nocniku .Swoją karierę zbudował na plecach Małysza , Sikory i budzące nadzieje kobiecego biatlonu , no i oczywiście Justyny Kowalczyk . W/g mojej oceny to słaby Prezes , może dobry człowiek dla kibiców , mediów ,ale to dzisiaj na tym stołku się nie sprawdza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kejben

Mogę wiedzieć co ma prezes związku narciarskiego do biathlonu? Przecież biathlon ma swój związek i swojego prezesa :> Co nie zmienia faktu, że Tajner nie jest złym prezesem, on jest beznadziejnym prezesem, żadnych tras narciarskich na poziomie, infrastruktura leży i kwiczy (nawet Krokiew ma problemy...) ważne że się prezesowi kasa zgadza i czas antenowy :/ bo sam trenerem był żadnym... kto ogląda skoki ten wie, że Małysz po prostu wystrzelił a niejaki p. Tajner sam przyznawał, że nie wie dlaczego :> i do dziś nie wie dlaczego to, tamto i siamto się dzieje...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
anglik

tu ma Pan rację - trochę mnie poniosło .Ale jak Pan pamięta wiele razy publicznie Tajner podkreślał zasługi np. Sikory dla sportu zimowego. Szanse naszych biatlonistek ......przypisując sobie popularność i sukcesy . Ale jesteśmy zgodni co do innych przymiotów Prezesa . Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kejben

Nie pamiętam takich wypowiedzi, ale absolutnie się nie dziwię, że poniosło. Myślę, że to szczęście iż związek biathlonowy działa osobno, bo by sobie pewnie gorzej radził jako część PZN... wystarczy rzucić okiem na narciarstwo alpejskie, czy kombinację norweską o skokach kobiecych nie wspominając... tragedia... no ale przecież jest tak dobrze :> problem w tym, że poza Stochem (który jak Małysz skacze pomimo trenera, a nie dzięki niemu) skoczkowie też są w formie katastrofalnej. No, ale przecież to nie wina prezesa :>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Królowa Śniegu

Niestety, ale pomyśl z dołączeniem Sylwii do teamu Justyny, nie był pomysłem Tajnera. To Sylwia i były trener kadry, gdy odchodził poprosi team Kowalczyk, żeby wzięli Sylwie. Później Jaśkowiec ponowiła prośbę i dołączyła do teamu. Tajner dowiedział się dopiero gdy się juz dogadali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.