Wątek dotyczący artykułu

Patryk Dudek będzie wnioskował o zmniejszenie kary

8 sierpnia Patryk Dudek został zawieszony na rok za stosowanie środków dopingowych. Po upływie połowy kary żużlowiec może wnioskować o jej zmniejszenie.

przeczytaj cały artykuł

DanGW

Teraz polecą zielone minusiki, ale nie kieruje się tym czy dudek ejst z zielonej. Jeśli Ward dostanie rok zawieszenia, a na to się zanosi, to Dudek powinien otrzymać 1,5roku. Nie sądze by można było postawić znak równości między człowiekiem, który z głupoty się dzień wcześniej napił i osłabił siebie jako zawodnika, a takim, który stosuje niedozwolone środki by być lepszym zawodnikiem i oszukiwać tak innych, zdobywać więcej punktów, objeżdżać więcej imprez na pełnej mocy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DanGW

W takim razie jak wytłumaczą brak możliwości jazdy przez ostatnie pół roku? Jeśli nie wlepią mu kary, to będą musieli mu wypłącić za niewypełnione kontrakty pewnie z milion zł, do tego pewnie jeszcze za straty moralne utraty sponsorów wizerunek. ze 2bańki może wyciągnąć od Fimu jak nie dostanie oficjalnie zawieszenia za ten okres.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Sprawa jest prosta.Chcieli mu karę pod doping podciągnąć,ale papugi Warda im to uniemożliwiły.W rezultacie powstał pat,który ma skończyć się uniewinnieniem Darka ,a w zamian kangur nie będzie się domagał odszkodowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
DanGW

Wątpie by się tak dogadali. FIM się uwziął jeśli mieliby dowody, czyli z góry wygraną sprawę, to by się z nim nie dogadywali tylko wlepiliby mu karę. Skoro zanosi się na ugodę, to nie mają możliwości wygrani z Wardem. W tym momencie Ward stracił połowę sezonu, prawdopodobnie uciekł mu medal IMS, stracił pewnie część sponsorów i dochodu z racji tego, ze nie jedzie, nie zarabia. Nie wystartuje też w 2015 w IMS, a na pewno by się utrzymał. Wiadomo, ze zawodnicy zyskują dzięki temu sponsorów. Do tego Ward do momentu zawieszenia był w dobrej formie, co mogło skutkować podpisaniem korzystniejszych kontraktów na sezon 2015. Może też wyciągnąć, że na tym stracił, bo kluby obawiały sie po niego sięgnąć, bo nie było wiadomo kiedy wróci, a przecież inne kluby mogły o niego walczyć. Ja na jego meijscu walczyłbym o swoje. Tym bardziej, że tu nie chodzi o drogne jak np w Opolu czyli 70tys, tylko o 1-2mln zł strat.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

A może już woli odpuścić i po prostu skupić się na jeździe?Za pijaństwo przecież też jakaś kara mu groziła (dużo niższa oczywiście).W każdym razie na logikę.Już dawno by go uwalili,gdyby mieli twarde dowody.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

To co się dowiedziałem od kolegi,który zna dobrze ludzi z naszego środowiska żużlowego pokrywa się z tym co było pisane w mediach.Papugi Warda obaliły zarzuty i mogą Darkiemu naskoczyć.Dlatego jestem spokojny.No chyba,że nagle stanie się jakiś cud i FIM coś nowego wymyśli.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

To akurat sam wydedukowałem z zapisów regulaminowych po wskazówce od kolegi z forum ;p.W tym przypadku ten sam od którego wiedziałem 1 na forum,że będzie walkower w finale ( na co mam świadków).

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Niech Ci będzie że wiedziałeś o walkowerze dzień wcześńiej. Mogłeś bo decyzja dziń wcześniej zapadła . W przypadku Warda jeszcze decyzji nie ma więc wiedzieć ani Ty ani Twój kolega nie możecie. Spekulować jedynie można

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Warda albo uniewinnią od dopingu wlepiając jakąś śmieszną karę dyscyplinarną za niesportowe zachowanie, albo wlepią mu 2 lata.

| Odpowiedz
blokuj
Login Nick

Jesteś jak zwykle świetnie poinformowany:D A potem bedziesz się chwalił jak student,że wiedziałeś od swoich informatorów jaką karę dostanie hehe. Ja natomiast wiem od swoich,że dudkowi zawieszą resztę kary albo pojedzie od sierpnia ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cysio

Dudi dostał karę z regulaminu dyscyplinarnego PZM. Wardowi grozi kara z kodeksu antydopingowego FIM, w którym jest zapisane sztywne 2 lata za 1 wykroczenie.

| Odpowiedz
blokuj
FG

Mówimy o tym konkretnym przypadku. Dla Dudka 2 lata za doping. Warda przy tym, to co najwyżej na izbę mogli zabrać i rachunek rano wystawić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Cysio

Nie. Istnieje możliwość skrócenia do roku ale tylko pod 2 warunkami:
1. Przyjął nieświadomie
2. Wskaże innych zamieszanych umożliwiając ich ukaranie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HDZapora

nieświadomie wódkę pić

Normalnie. Najpierw można ubzdryngolić się winem, a potem to już sie nie wie co się pije;)))))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.