Wątek dotyczący artykułu

Stalowym piórem (16): Zdunek nie jest oszustem. Zawodnicy powinni wziąć kasę

- Tadeusz Zdunek nie jest wcale oszustem, tylko człowiekiem, który chce uratować żużel w Gdańsku - pisze w swoim felietonie Władysław Komarnicki.

przeczytaj cały artykuł

Ludwik Kordyl

Zdunek powinien był sprawdzić jakie zobowiązania ciążą na klubie, który przejmuje. To nie może być tak, że ty narobisz długów, ja kupię twoją firmę i nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności bo nie ja podpisałem kontrakty a firma przecież nie twoja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bożydar

wszyscy łacznie z toba wiedza które kluby sa wypłacalne a ktore zalegają z kasa, lub maja kłopoty finansowe..
wiec nie pal gupa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rad

Oczywiście, że powinni.
Mogli przecież zatrudnić audytora, który sprawdziłby dokładnie finanse spółki przed podpisaniem kontraktu.
Otrzymaliby pełny raport i na tej podstawie mogliby zadecydować czy klub jest wypłacalny czy nie i czy wiązanie się z nim kontraktem wiąże się z możliwością nie wypełnienia go przez klub w 100%.
Ups, sorrki, zapomniałem, że to przecież działka PZM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.