Wątek dotyczący artykułu

Spacerek Nafciarzy - relacja z meczu KS Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock

Orlen Wisła Płock pewnie pokonała na wyjeździe KS Azoty Puławy. Wicemistrzowie Polski pokazali, że już na starcie rundy wiosennej są w niezłej formie.

przeczytaj cały artykuł

VViślak81

Szczerze ja dzisiejszego meczu się obawiałem mam tylko nadzieję bo dzisiejszego meczu nie widziałem że to Wisła była taka dobra a nie Puławy słabe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WisłaPl

a ja mam nadzieje, ze Wisla była dzis słaba a Azoty dobre (co by oznaczalo, ze ma "rezerwy" i stac Ją na jeszcze lepszą grę)...

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KibicAzotów

Hej Kolego powiem Ci tak że Płock zagrał normalnie bez jakiś nie wiadomo jakich fajerwerków ale Puławy zagrały dziś -p a d a k ę !!!. Tragedia nie wiem czemu tak to wygląda...Zero zagrań skrzydłami, dużo indywidualności dużo błędów i podań wprost pod ręce Wiślaków, zespół grał ospale bez werwy z kiepską obroną...Jedyne co do Bogdanov podobijał kilka piłek a reszta poniżej minimum. Boje sie że z taką grą czeka nas pierwsza liga...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.