Wątek dotyczący artykułu

Przerwana krótka seria lubelskiego beniaminka. Nie pomógł świetny występ Bartosza Diduszko

Wikana Start nie zrewanżował się za porażkę w pierwszej rundzie, przegrywając przed własną publicznością z Polfarmexem 80:91. Gospodarzom nie pomógł kapitalny występ Bartosza Diduszko.

przeczytaj cały artykuł

basket_tbg

Nie do końca bym się zgodził z tym stwierdzeniem, chociaż wszystkich do jednego worka nie wrzucam. W Tarnobrzegu podważali każdą decyzję sędziowską sugerując jakieś symulacje. Nawet jak Młynarski upadł na parkiet po czym złamał rękę to jakieś dwie kobiety krzyczały aby nie udawał. Troszkę nie przystoi moim zdaniem. W każdym razie w Kutnie koszykówka to na pewno sport numer 1. A co do samego meczu to niespodzianki być nie mogło. Tak jak pisałem wygrał zespół po prostu lepszy. Lublin, Polpharma i Jezioro to w tym momencie trzy najsłabsze drużyny ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.