Wątek dotyczący artykułu

Goliat pokonał Dawida - relacja z meczu KSSPR Końskie - PE Gwardia Opole

Niespodzianki nie było. W meczu godnym miana hitu kolejki, a może i całej rundy rewanżowej w grupie B I ligi, KSSPR Końskie uległ Gwardii Opole 26:31.

przeczytaj cały artykuł

marcin1313

Gwardia z taką grą nie ma czego szukać w Ekstralidze! męczyli się z juniorami z Końskich i gdyby nie wydatna pomoc sędziów w ostatnich 10 minutach, mecz mógłby różnie się skończyć!
nawet Piotrków(nie mówiąc o Legionowie) w tym momencie prezentuje się o klasę wyżej niż Gwardia!!!
decydujące minuty:
21:22 - Gwardia traci piłkę (gra na czas Końskie) grają kontrę, po czym delegat odbiera piłkę i twierdzi, że Kuptel wziął czas!
Rumniak robi 4 kroki, sędzia nie reaguje: 21:23
Końskie rzucają bramkę z kontry, sędzie dopatruje się kroków, zawodnik zrobił zwykły obrót bez kroków, kontra 21:24
Jankowski, stoi w polu bramkowym wpada na niego Rurarz przy rzucie, sędzie nie reaguje - kontra 21:25
tak w skrócie wyglądały decydujące minuty meczu między 50, a 55 minutą!
a co do gwizdania karnych dla Końskich, to kolego Cuebec, jeśli zawodnik stoi w polu bramkowym i ma kontakt przy rzucie zawodnika drużyny przeciwnej to musi być rzut karny! większość karnych to była obrona w polu bramkowym! skoro macie tak topowych zawodników i dają się na taki numer nabrać 6-7 razy w meczu to coś z nimi jest nie tak!