Wątek dotyczący artykułu

Stelmet przegrał wygrany mecz! AZS lepszy o włos!

Stelmet Zielona Góra miał 14 punktów przewagi na siedem minut przed końcem spotkania, a mimo to przegrał z AZS Koszalin! Niesamowita była końcówka meczu, w której gospodarze grali fenomenalnie!

przeczytaj cały artykuł

VinniV

Brawo AZS. Mam nadzieję na dalsze problemy kadrowe Turowa, a następnie gładki finał i Majstra w Koszalinie.
Czas wstydu na arenie międzynarodowej z powodu naszego Mistrza powinien się skończyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VinniV

Czego mam się wstydzić? Pogratulowania drużynie, która wygrała mecz? Tego, że po cichu życzę sobie, aby Turów nie zdobył przez kilka najbliższych lat Mistrza Polski?

Mam ku temu powody. Byłem na każdym meczu EL. Turów sportowo jest dojrzały, ale organizacyjnie i kibicowsko to średniowiecze. Do dziś z niesmakiem wspominam ludzi ze Zgorzelca i ich zachowanie na hali... Mógłbym to określić pewnym słowem, ale nie chcę obrażać świnek i krówek. Niektórzy bali się podpitych, wulgarnych i agresywnych "kibiców" Turowa.
Kobieta z synkiem, którzy przyszli zwyczajnie na mecz EL, bili brawo po akcji drużyny przeciwnej, kiedy to usłyszała od "kibica" w białej koszulce z zielonym logo na T: "Siadaj k.... bo ci przyp.....". Chcesz, aby taka swołocz reprezentowała nasz kraj? Ja nie.

Jeżdżę na wiele meczy i niestety, Turów podupadł pod kątem kibicowania. Kiedyś prezentowali się dobrze, ale obecnie to poziom rynsztokowy, równoważny piłce nożnej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aka Buszek

Gdybyś się chociaż na moment wysilił to byś się dowiedział, że Vinniv nie jest z Koszalina. Obrażać to ty sobie możesz własnych kibiców a nie tych z Koszalina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
VinniV

To nie pomoże. Mnie tu już posądzano o kibicowanie: Turowowi, Stelmetowi, Anwilowi. Nic mnie nie zdziwi. Dzieci zarzucały mi również, żę jestem mutlikontem innej osoby.

Niektórzy tu piszący to po prostu sfrustrowane osoby, nie potrafiące pojąc, że ktoś na PLK może spoglądać okiem neutralnym, bez wielkiego sympatyzowania z jakąkolwiek drużyną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.