Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Szopen hauer

Co wy z tymi autografami ,.ani to sprzedać, ani zjeść czy wypić ,, no chyba, że na miękkim papierze ,to eventualnie kiedyś się może przydać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ellemarie

No właśnie, po nic ;) Taka była "moda". Haha, pamiętam jak mój tata pochłaniał nadmiarowe torebki chipsów/chrupek, które mi kupowali, bo brakowało mi jednej naklejki do kolekcji :D Piękne czasy podstawówki ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żiżu

Już jesteś bogata bo masz autograf najlepiej zarabiającej sportsmenki świata , pomyśl jaki to prestiż. Pewnie w szkole ci zazdroszczą tego co posiadłaś :D

| Odpowiedz
blokuj
żiżu

Och Estello o czym ty myślisz :D ? Naprawdę uważasz że Lady będzie trzymać cukierki od Maszki przez 50 lat ;). Ja jakbym dostał taką torebkę to bym się nie oglądał i wsunął bym wszystkie za jednym zamachem nie zważając na okoliczności :D

| Odpowiedz
blokuj
Lady.

żelki i gumy!!!!!!!
słyszałam że jedna dziewczyna wyłamała sobie zęba jedząc gumę, wolę nie ryzykować

| Odpowiedz
blokuj
żiżu

Mam nadzieję że Aga nie wypnie się w Katowicach na kibiców jak to uczyniła w Krakowie i rozda chociaż kilka autografów bo będę chciał za 50 lat sprzedać jej autograf jakimś jeszcze nienarodzonym fanom tenisa :)

| Odpowiedz
blokuj
żiżu

Już sam nie wiem co sądzić , są osoby które mówią że kibiców olała. Ja osobiście się nie będę wypowiadał z prostej przyczyny nie było mnie na miejscu :D

| Odpowiedz
blokuj
Załamany Crzyjk

Nie ma za co karać, można tylko współczuć.. Na potępienie zasługują tylko ci, co wykorzystują takie banialuki, do pisania donosów i szkalowania innych..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Szopen hauer

Mnie nie musisz nic tłumaczyć ,,. dokładnie wiem jak to jest, gdy stado kruków ogon ci dziobie :) najlepiej od razu uciekać albo strzelać .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Załamany Crzyjk

Ale przecież nie chodzi o autografy, tylko z dzieciarni zakpili organizatorzy, więc kibole szukają winnych tam gdzie ich na pewno nie ma. Przecież to u nas nic nowego, to samo było po IO i z Agi zrobiono kozła ofiarnego, by kibole mieli na kim wyładować swoją frustrację po klęsce naszych reprezentantów. Tym razem to organizatorzy przygotowali kort, by Agnieszce utrudnić grę i narobili zamieszania z autografami, by tylko na nią skierować krytykę za wszystko..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.