Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

Szymonn

No to opowiadajcie, jak było w Krakowie. Jakie wrażenia i przemyślenia na temat gry naszej drużyny. A przede wszystkim witajcie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
ellemarie

No, ze 3 osoby bym znalazła, biorąc pod uwagę niegdysiejsze dyskusje ;) A tak na poważnie, to po prostu nie mogę się nadziwić, jak można aż tak się angażować w minusowanie, żeby mieć 7 numerów telefonu ;)? Bo chyba tego wymaga weryfikacja? Chociaż ja, jeśli dobrze kojarzę robiłam to chyba przez fb, może dlatego klony się mnożą ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szopen hauer

WOW tyle energii,. i to tak od jednorazowego załadowania, czy systematycznie uzupełniasz? :) !oczywiście chodzi mi o kosmiczną ,.żeby nie było :)

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Miałem dać plusa, ale teraz wygląda to jak Sierotka Marysia i siedmiu krasnoludków ;)
a minusy to pewnie od jakiegoś klubu AA, bo za dużo procentów użyłeś :D
P.S. Ja do grona spotkanych dorzucam jeszcze wisloka :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.