Wątek dotyczący artykułu

Krok w stronę pewnej "ósemki" wykonany - relacja z meczu Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom

Choć każda z partii rozpoczynała się od wyrównanej walki, w decydujących momentach Cerrad Czarni Radom wychodzili na kilkupunktowe prowadzenie i wygrali z Indykpolem AZS-em Olsztyn 3:0.

przeczytaj cały artykuł

kibic azsu

Fatalny mecz Dobrowolskiego, przewidywalny, grający szablonowo, to jest podstawowy problem AZS-u. Gardini nic nie zrobił aby poprawić rozegranie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miasto mistrzów - Kielce

Jeśli chodzi o obcokrajowców jestem na nie-tych średniaków powinni nasi zdolni juniorzy zastąpić nawet ze Spały.Nasz klub sprowadza jakiegoś Litwina czy słabeusza zamiast Polaka.
Nie podobaja mi się tacy zawodnicy,zabieraja tylko miejsce,a nie są lepsi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lela

Nie podoba mi się taka polityka transferowa,sprowadzać obcokrajowca średniaka zamiast obiecującego Polskiego gracza...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.