Wątek dotyczący artykułu

Zobacz konferencję Bartosza Jureckiego w Głogowie (wideo)

Chrobry Głogów pochwalił się w poniedziałek zakontraktowaniem Bartosza Jureckiego. Brązowy medalista zakończonych niedawno MŚ pojawił się osobiście w głogowskim ratuszu.

przeczytaj cały artykuł

miki

Świetny ruch ze względów medialnych. Widać, że Chrobry w ostatnich latach powoli i systematycznie rozwija się. Od momentu kiedy spadł z ligi, ale przez wycofanie się Śląska utrzymał się w lidze, zespół powoli stawia kroki do przodu. Tylko pozazdrościć takiej rady miasta i prezydenta, którzy tak mocno wspierają klub. Z tego co wiem bardzo blisko gry w Głogowie są Szpera i Gliński, którzy na pewno pomogą wejść temu zespołowi na wyższy poziom - oczywiście jeżeli podpiszą umowy w Głogowie. Ciekaw jestem tylko czy trener Przybylski podoła wyzwaniu sklecenia tego w jedną całość, czy może jest to za duże zadanie dla tego trenera i zarząd zdecyduje się na innego szkoleniowca. Myślę, że w Głogowie przydałby się drugi bramkarz na niezłym poziomie, bo właściwie tylko Stachera gwarantuje poziom Superligowy. No i jeżeli odszedłby Łucak to oczywiście prawe skrzydło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ququ

Ja się tylko obawiam żeby nie było takiej sytuacji ,że pozyskamy 3-4 graczy,którzy znacząco podniosą poziom i wyjdzie taka sama sytuacja jak z Azotami. Zatrzymanie Łucaka to chyba nierealne. Jeżeli to prawda ,że idzie do Vive to jest trochę dziwne z racji tego ,że jest tam Cupić i Reichmann. I jeżeli te wszystkie transfery się sprawdzą to też nie mówmy od razu ,że '' Chrobry bije się o medale''. Przypominam,że już tak miało być za Markuszewskiego a wyszła totalna klapa. Powoli do przodu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miki

Myślę, że w Głogowie nie będzie presji na medal, choć mogę się mylić. Ten klub gra już tyle lat w Superlidze, więc chyba każdy ma tam świadomość, że dokoptowanie do składu 3-4 zawodników nie spowoduje nagle potężnego skoku sportowego, a na zgranie zespołu po prostu potrzeba czasu. Trzeba też jeszcze poczekać na ostateczny skład na przyszły sezon Chrobrego, bo rozmowy rozmowami, a skład składem. Ja widzę progres w budowie pozycji klubu z Głogowa i jeżeli ten trend będzie utrzymany to za 2-3 lata będzie tam mocny ośrodek piłki ręcznej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
and_m

Dokladnie, zazdrość, i żal, szczegolnie pod kątem info o zainteresowaniu Glogowa naszymi zawodnikami. To też poglądowa lekcja jak sympatycznie moze działać klub ( Chrobry ) i jak latwo zmarnować potencjal ( Mielec ).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.