Wątek dotyczący artykułu

Antyszóstka 19. kolejki Orlen Ligi według portalu SportoweFakty.pl

Redakcja portalu SportoweFakty.pl wybrała najsłabszą szóstkę 19. kolejki Orlen Ligi. Zobaczcie, które zawodniczki zagrały poniżej oczekiwań.

przeczytaj cały artykuł


clue

Zawsze z wielkim niesmakiem czytam wytypowane antyszóstki na tym portalu.Nasuwa mi się pytanie czemu ma to służyć? Kto dokonuje tego wyboru i na jakiej podstawie? Jest to ekspert , który zbiera rzetelne informacje. Ogląda mecze na video, zbiera informacje o dyspozycji fizycznej zawodników np. kontuzja , choroba podczas danego meczu. Dla mnie , to obraz braku profesjonalizmu. Tego typu zestawienie ma chyba mieć wyłącznie zabarwienie czysto pudelkowe, komu można by tu dołożyć. Np. Cemberci była chora , a Polak miała kontuzję w ostanim meczu, ale to taki szczegół ,kto tam by się tym przejmował. Wójcik też ma problemy z barkiem , ale też się kiedyś znalazła w takim zestawieniu. No kogoś trzeba podać, ale są też osoby , które ewidentnie mogą zagrać poniżej swoich możliwości i nigdy się nie tutaj nie znajdą, bo nazwisko hehe. Zaroślińska też do szóstki nie może się przebić. Oj p. Kasiu ktoś Pani nie lubi na tym portalu. Współczuję tym wszystkim , którzy bezgranicznie ufają waszym typom. Pozdrawiam wszystkie wytypowane i pomijane .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.