Wątek dotyczący artykułu

Jeszcze jedno wzmocnienie Lecha Poznań?

Lech pozyskał tej zimy trzech piłkarzy, ale to wcale nie musi być koniec. Wicemistrz Polski rozważa zatrudnienie jeszcze jednego gracza, którym interesuje się od dłuższego czasu.

przeczytaj cały artykuł

Kris_IV

Ściągnięcie Karaczanakowa świadczyłoby jednoznacznie o tym, że Lech chce walczyć o mistrza w tym roku za wszelką cenę. Skład byłby naprawdę kompletny i co najważniejsze wreszcie w Lechu byliby równorzędni zmiennicy.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale dochodzą głosy że Karaczanakow grał w sparingu z Unią Swarzędz i to z tego powodu sparing był zamknięty dla kibiców i dziennikarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaytek

Podobno na wczorajszym spotkaniu z kibicami junior zaprzeczył jakoby kiedykolwiek interesowano się Paixao, Rudnevsem czy tym bułgarem. Potwierdził definitywny koniec transferów. Równie dobrze może być coś na rzeczy a dementi jest próbą chronienia tajemnicy.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gert

No to jeżeli zaprzeczył zainteresowaniu Paixao to albo twoje wieści są złe albo skłamał, bo Paixao i Lech byli dogadani.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Przecież klub oficjalnie zaprzeczył sprawie Paixao grubo przed tym spotkaniem. Kiedy Teo odchodził też mówili że nie ma tematu, jak przychodził Barry to Rumak gadał coś o Kirku Douglasie. Transfery lubią ciszę i dlatego mamy takie twarde zaprzeczanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gert

Klub i piłkarz oficjalnie zaprzeczyli, ale i tak okazało się że rozmawiali i byli dogadani na transfer latem.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Czy ty czytasz to co ja piszę? W obu postach zawierałem informacje o tym czym podyktowane może być takie zaprzeczanie. Nie musisz mnie do niczego przekonywać. Ja wszystko widzę i info na ten temat można znaleźć w moich wcześniejszych wpisach.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.