Wątek dotyczący artykułu

Pewna grupa niszczy polskich trenerów - rozmowa z Piotrem Makowskim, byłym trenerem kadry Polski

Piotr Makowski złożył rezygnację ze stanowiska trenera polskiej kadry. W rozmowie z naszym serwisem wskazuje na główne problemy żeńskiej reprezentacji.

przeczytaj cały artykuł


ares87

Makowski zawalił odpuszczając swój projekt przed eliminacjami MŚ. Młode zawodniczki na pewno poczuły żal a te starsze, doświadczone nie wiele zdziałały a tylko atmosfera całkiem siadła. Na dziś trzeba zrezygnować z wszystkich zawodniczek które trochę chcą grać w reprezentacji, ale może nie zawsze, a może w przyszłym sezonie bo tylko psują atmosferę i psują te młode pełne zapału dziewczyny. Mamy system szkolenia, w OL pomału tworzą się zespoły z niższym budżetem bazujące na młodzieży więc napływ będzie. Reprezentację trzeba zbudować praktycznie od zera, wtedy jest szansa wykorzenić to gwiazdorzenie siatkarek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ares87

Też planuję się wybrać kiedyś na ich mecz ale na pewno nie jutro bo w tygodniu LM, w sobotę wiadomo, a to już za dużo czasu pochłonie jak na jeden tydzień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.