Dyskusja

woj Mirmiła

przejdź na stronę użytkownika

E-stella

Czy Twoja strzała dosięgła już wszystkie upatrzone forumowiczki? ;P
Co prawda jeszcze kilka godzin Ci pozostało, ale jednak już słońce zaszło, więc może być trudniej. Albo....łatwiej? ;) ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Została mi w kołczanie już tylko jedna, ostatnia strzała, muszę ją dobrze spożytkować i bardzo starannie wymierzyć, nie mogę spudłować ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
E-stella

Trzymam więc kciuki by udało Ci się trafić w sam środek serca, krusząc ewentualny kamień i topiąc lód ;) A jak się nie uda, to pewnie kolejną szansę będziesz miał w Noc Kupały, w milszych i cieplejszych okolicznościach przyrody niż dziś ;p Powodzenia! ;D

| Odpowiedz
blokuj
woj Mirmiła

Dziękuję, Estello, za Twoje kciuki i moralne wsparcie, bardzo się przydadzą - ewentualny niecelny strzał mógłby obrócić wniwecz reputację Kupidyna i ściągnąłby na moją głowę gromy Wenus i Marsa, nie mówiąc już o konieczności przeredagowania dużych fragmentów mitologii rzymskiej ;)) ;p

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.