Wątek dotyczący artykułu

Niesamowity powrót Stelmetu! Wicemistrz pokonał Asseco

Stelmet Zielona Góra przegrywał z Asseco Gdynia różnicą 18 punktów, lecz mimo tego odrobił straty i pewnie pokonał ekipę z Trójmiasta aż 85:66.

przeczytaj cały artykuł

dillinger79

owszem, zaczęli słabo, ale do przerwy mecz już był w zasadzie na remis;
rozumiem, gdyby zanotowali pościg z -20 pkt. w 3 czy 4 kwarcie to można się podniecać,a tak to zwykłe podbijanie bębenka.
Widziałem wiele takich meczy, gdzie któraś z drużyn zaczynała w podobnym stylu jak my dziś i kończyło się tak samo. Ot po prostu nasi sie słabo rozgrzali czy coś w tym stylu :)
Bardziej mnie cieszy, że dziś zneutralizowano w zasadzie ich największy atut czyli Galdikasa. Zawodnika który zdobył MVP za styczeń w TBL i kogoś kogo się typuje do miana najlepszego centra w naszej lidze.
Co ciekawe porównując czas gry i ilośc zdobytych punktów to z 3 centrów obu teamów najlepiej zagrał....Lalic :D
Ja wiem, że to słabe pocieszenie ale tak jest. Generalnie jakby więcej zbierał i punktowo kręcił się w okolicach +10 > to spokojnie jako zmiennik Hrycaniuka może zostać. Aczkolwiek myślałem że staty na poziomie DD w meczu to on spokojnie będzie robił.
Ps.
Zanim ostatecznie uznam Lalica za kolejny nieudany transfer Stelmetu [daje mu jeszcze 2-3 mecze], na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów to chciałbym zapytać jak to jest możliwe, że klub który grał w EL nie jest w stanie wybrać solidnego wzmocnienia, strzelając przy okazji kulami w płot i kontraktując delikatnie mówiąc słabeuszy. Niestety to tak wygląda jakbyśmy kupowali tych graczy na podstawie filmików na YT. O ile jeszcze w przypadku 'kangura' mogę to zrozumieć, to patrząc na resztę nie za bardzo. Czy nas nie stać na bilet lotniczy dla jakiegoś skauta, który by pojechał zobaczyć interesującego nasz gracza na żywo?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zkz

Zgadzam sie w 100% jak to możliwe żę nie możemy znaleśc jakiegoś solidnego wysokiego gracza tylko jakieś plewy do nas przychodzą które nie sa w stanie w naszej TBL zrobic róznicy to troche żenujące że pomimo kolejnych nie trafionych transferów nie wyciągamy wniosków A co do Laica to fakt trzeba dać mu ze 2-3 mecze ale już raczej szału nie zrobi było to widać w meczach z wymagającyi Sląskiem i AZS Koszalin A dziś też nic wielkiego nie pokazał na tle słabego Assecko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
miasto

Centrzy najwięcej kosztują . Pewnie taki , który by robił różnicę to kasuje jak trzech LALICÓW . Nawet Turów na tej pozycji nie ma super zawodników. W tamtym sezonie dobry grał w AZS - SYKES . W ataku był super . Trochę został przez AZS nie doceniony . Ale miał inklinacje aby stać się klasowym centrem. Dobry byłby taki Troutman tylko o 10 cm wyższy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
cornello ZG

a jak mozna ocenic zwyciestwo 20 pkt druzyny z najwyzszym budzetem w lidze z zespolem o najnizszym budzecie? po prostu zrobili swoje...

| Odpowiedz
blokuj
cornello ZG

tzn ze zawodnicy Stelmetu sa przepłacani i nie potrzebujemy aż takiego budżetu aby odnosić sukcesy??? to że zarabiaja tyle kasy nie zwalnia ich aby grali z zębem i ambitnie tak jak dziś i wtedy wynik + 19 nie jest żadnym wielkim wyczynem!

| Odpowiedz
blokuj
sindbad

Oczywiście, mają grać jak najbardziej ambitni, najlepiej jak potrafią! Tak jak piszesz +19 dla nich to powinien być żaden wyczyn! Ja tylko stwierdziłem fakt, że budżety nie grają! I tyle!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.