Wątek dotyczący artykułu

WTA Antwerpia: Suarez oddała finał walkowerem, Petković zdobyła szósty tytuł

Andrea Petković wygrała halowy turniej WTA Premier w Antwerpii. Finał się nie odbył, bo Carla Suarez oddała mecz walkowerem.

przeczytaj cały artykuł

Lady.

Pokazówka Clijsters z Petkovic pokazała przepaść między dawną czołówką WTA a obecną czołówką WTA. Ganiała Andreę po korcie aż miło.
Myślałam, że Kim odpuści, żeby nie było 'wstydu', ale jednak nie. Andrea bardzo chciała wygrać tą pokazówkę ale trzeba przyznać, że Kim grała świetnie. Myślę, że z powodzeniem mogłaby rywalizować dalej w tourze.
Niecodzienna sytuacja - Petko odbiera nagrodę z rąk osoby, która ją pokonała xd
Szkoda Carli, świetnie tutaj grała. Fajny turniej, fajna atmosfera, fajna nagroda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
ort222

Nie wiem czemu tak Cie to bawi:) a co mi do tego?, i jeszcze nie przeszkoczyla i nie wiadomo czy przeskoczy, a tu juz wiesz ze przeskoczy :), ja akurat nigdy nie patrze na miejsce w rankingu, kibicuje tenisistką, stylom gry a nie rankingom :) nie oceniaj wszystkich wg siebie bo to nie ladnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lady.

aha, i co jeszcze? Ty masz swoje zdanie, ja mam takie, dlaczego podważasz moje i piszesz, że jestem nieobiektywna? A może to Ty jesteś nieobiektywny? xd
facepalm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
WTA-man

Skoro nie patrzysz na miejsce w rankingu (słusznie) to nie pisz że najlepszą Hiszpanką jest Carla, bo jest nią zdecydowanie Muguruza, nie tylko patrząc na ostatni FedCup z Rumunią, a w ostatnim czasie. I koniecznie napisz jak kibicujesz tą tenisistką, machasz dmuchaną Agą i śpiewasz czy jak ? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ort222

To ze nie patrze na ranking jesli chodzi o gusta i komu kibicuje, to nie znaczy ze nie uznaje faktow, ranking jest obiektywnym wyznacznikim kto jakie miejsce zajmuje , jest jednakowy dla wszystkich, i to on decyduje kto obiektywnie jest lepszy, a nie subiektywne oceny, to ze nie kieruje sie rankingiem i wybieram tenisistow do kibicowania nie z powodu rankingu, i im kibicuje niezaleznie czy spadaja czy awansuja, to nie znaczy ze podwazam fakty, mylisz pojecia, czytaj ze zrozumieniem, i stosuj prawidla logiki do tego co czytasz, bo w tym co pisalem nie ma nic o podwazaniu przeze mnie rankingow, to one decyduja kto jest lepszy a kto gorszy na tle calej stawki i nic ze ranking jest niedoskonaly, bo nic na tym swiecie nie jest doskonale, ale jest na pewno lepszy od subiektywnych ocen. Ranking jest za caly poprzedni rok, a nie za ostatni turniej i tego tez nie rozumiesz. Jesli ktos gra obecnie lepiej i utrzyma ta dyspozycje dlugo to w koncu ranking to pokaze i zostanie najlepszym i wtedy bedzie uchodzil za najlepszego nawet wtedy jak juz bedzie odnosil gorsze wyniki w aktualnych turniejach.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Załamany Crzyjk

Orcie przywołuję do porządku!!.. To, że czujesz się bezkarny i możesz tu napisać wszystko, nie powinieneś jednak robić z siebie najgorszego trolla w necie. Miej litość jak nie nad nami czytaczami, to choć nad sobą, bo możesz kiedyś wstydzić się tego co teraz piszesz..

| Odpowiedz
blokuj
ort222

"I koniecznie napisz jak kibicujesz tą tenisistką, machasz dmuchaną Agą i śpiewasz czy jak ? ;)"
Wiem co pisze i uzywam odpowiednich zwrotow do tego co jest napisane, niech pisza na poziomie, a nie wykazuja sie prymitywizmem. Do nich wiec kieruj pretensje. Zreszta Ty sam piszesz teksty ktore uragaja inteligencji ludzkiej za ktore powinnes sie wstydzic i nie sa one nazywaniem rzeczy po imieniu tylko wymyslami wlasnej produkcji. Ja nie mam czego sie wstydzic wrecz odwrotnie ;), a na opinii glupcow mi w ogole nie zalezy :)

| Odpowiedz
blokuj
Załamany Crzyjk

Tylko pokazujesz, jak łatwo Ciebie sprowokować. Nie bierzesz tego pod uwagę, że w ten sposób tylko brzydko się bawią? Przecież nie raz chwalili się tym na forum..

| Odpowiedz
blokuj
ort222

Zakoncz ten temat nie interesuje mnie twoje zdanie, ani ich jak to nazywasz prowokacje, maja to na co zasluguja i niech cie o to glowka nie boli ;)

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

Zostaw już Antwerpię w spokoju ;) To był turniej Premier, taki sam jak Stanford, czy Eastbourne, w których Agnieszka gra i odpada zazwyczaj w 1R. Daj każdemu grać tam gdzie chce i gdzie lubi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ort222

Gdyby zazwyczaj odpadala to by byla bardzo nisko w rankingu, czemu tak tendencyjnie, dlaczego tylko na Agnieszke patrzysz tak tendencyjnie bo jest Polka i masz wobec niej specjalne wymagania?, nie stac cie na obiektywizm? kazdy ma lepsze i gorsze momenty w sezonie, moze to byc nawet przypadek, a calosc pokazuje ranking.

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

Napisałam o Agnieszce Radwańskiej bo Ty napisałeś, że cytuję: "Antwerpia to byl maly turniej z dosc slaba obsada Agnieszka rzadko w takich gra, w Katowicach bo musi (...)." Najpierw piszesz głupoty, a potem odwracasz kota ogonem, typowe :)

| Odpowiedz
blokuj
Lady.

Sydney, Dubaj, Stuttgart, Eastbourne, Stanford
To wszystkie turnieje Premier w których w tamtym roku grała Agnieszka
Wygrała łącznie 1 mecz

a calos pokazuje ranking.

tak, dlatego Agnieszka systematycznie się obsuwa :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
ort222

Tak kazdy wie ze miala bardzo slaba druga polowke drugiego roku, no i co z tego?, nie ma tenisistki ktorej nie znajdziesz taka sama albo jeszcze gorsza obnizke formy, serie porazek. Ale trzeba zawsze pozytywnie patrzyc w przyszlosc, i dzieki temu to co teraz traci moze w drugiej polowie roku z nawiazku odrobic ;).

| Odpowiedz
blokuj
ellemarie

Ale o co ci chodzi człowieku? Bo ja tak chcę? Jak dla mnie Agnieszka Radwańska może być poza top 10, naprawdę nie robi mi to żadnej różnicy. Co więcej są inne zawodniczki, które grają ciekawszy tenis niż ona i wcale mnie to nie zmartwi, jeśli ja wyprzedzą. Ty masz jakąś obsesję na punkcie tego, co kto chce, żeby Radwańska robiła/wygrywała. Ja stwierdzam fakty, a ty naskakujesz z jakimiś absurdalnym "argumentami." Piszesz, że nie gra w turniejach Premier, więc napisałam, że gra, na dodatek ostatnio bez sukcesów, więc może przestań deprecjonować sukcesy innych i zwycięstwo Petkovic w Antwerpii?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Lady.

Jakie tendencyjne fakty?! Chyba fakt, że Radwańska przegrywała mecze w turniejach Premier to nie jest wymysł Ellemarie?

| Odpowiedz
blokuj
Lady.

ale mimo wszystko Kim nie gra już długo, a Petkovic doszła tutaj do finału
Niemka jest w top10 a Clijsters nie gra zawodowo w tenisa, wychodzi z marszu i ją pokonuje w pokazówce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
ort222

A takich w kazdym pokoleniu jet co najwyzej kilka a nie cala czolowka i dominuja nad reszta, sa liderkami a nie czolowka ;). Moze byc czsami tak ze brak wyraznej liderki, czy liderow a czolowka moze byc mocnieszja, bo jedno nie mozna oceniac przez pryzmat drugiego.

| Odpowiedz
blokuj
WTA-man

Dokładnie. Albo w Hopmanie. Serena zdemolowana przez Genie to w takim razie pokazówka premier mandatory. Tu jedna i druga chciała wygrać każdy punkt.
Uważnie obejrzałem mecz, Andrea grała tak samo jak w poprzednich, piłki były tak długie i mocne jak z "normalnymi" zawodniczkami,
pamiętajmy że ona obroniła 8 meczowych z Alison. Z całym szacunkiem dla niej ale Kim to najwyższa półka jeśli chodzi o wielkie nazwiska w historii WTA a skończyła zawodową grę nie tak dawno temu.
Takie piłki, rotacje i kąty jakie dawała Niemce Kim, to żadna w tym turnieju wcześniej tego nie robiła.
Bardzo dobrze że potraktowały publikę tak fair, można powiedzieć że nie powinna ona odczuć braku prawdziwego finału.
Takie pokazówki to ja mogę oglądać a nie olewanie w stylu Sereny czy np inne błazenady że jeden oddaje rakietę na jakiś czas komuś innemu. Nie uważam by Petko się skompromitowała, widać Clijsters fizycznie i kondycyjnie trzyma się na tyle dobrze że w ośmiu gemach ma prawo się wydarzyć co się wydarzyło. Trzeba też zaznaczyć że Belgijka grała na totalnym luzie bo nikt nie wymagał od niej czegoś poza pokazaniem paru błyskotliwych zagrań, a wtedy przy dobrej technice pewnie operuje się piłką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ellemarie

Takie pokazówki to ja mogę oglądać a nie olewanie w stylu Sereny

Dokładnie, gra, a właściwie podejście Sereny to momentami bez komentarza. Oczywiście trzeba ją zrozumieć, po tylu latach/sukcesach może jej się nie chcieć tu i tam. Smutne, że praktycznie nikt nie potrafi tego wykorzystać, a jeśli już to bardzo rzadko i w przypadku, gdy Serena praktycznie "nie gra" przez cały mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.