Dyskusja

Alaska

przejdź na stronę użytkownika


alaska

APEL DO REDAKCJI „SPORTOWYCH FAKTÓW”
Szanowni Redaktorzy!
Wierzę, że stać Was na profesjonalny, uczciwy, i obiektywny artykuł o sytuacji Częstochowskiego Klubu Motorowego „Włókniarz” S.A.
Zamiast tworzyć artykuły:
„Spółka Włókniarz gotowa oddać 70 procent długu”
„Dariusz Śleszyński: Nie uciekamy od odpowiedzialności”
„Prezes Włókniarza S.A. nie chce rozmawiać o spłacie zadłużenia”
„Włókniarz nie rozumie pozwu ze strony zawodników”
„Spółka Włókniarza chce odzyskać pieniądze”
„Żużlowy menedżer: Z dłużnikiem lepiej się dogadać”
Zbierzcie się razem „do kupy”, zaproście Waszego kolegę + współpracownika + eksperta = Pana Mariana Maślankę, i napiszcie jeden prawdziwy, obiektywny artykuł o historii i aktualnej sytuacji Spółki.
Pan Marian Maślanka – Honorowy Prezes Spółki + posiadacz pokaźnej ilości akcji spółki z prawem wyznaczania członka zarządu Spółki, którego człowiekiem jest Przewodniczący Rady Nadzorczej – Krzysztof S. Grochalski, jako człowiek uczciwy i honorowy (przecież gdyby było inaczej, to nie tolerowalibyście go w swoim gronie?), powie Wam obiektywnie i zgodnie z prawdą, jaka jest historia, i aktualna sytuacja w Spółce.
Przerwijcie ten chocholi taniec pełen kłamstw, niedomówień, i przeinaczeń. Niech nikt już nie wprowadza w błąd kibiców i zawodników. Macie wspaniałą okazję. Skorzystajcie z wiadomości u źródła, bez pośredników. Napiszcie jak sprawy wyglądają naprawdę.
A chyba na prawdzie Wam zależy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CzenstochoviA

Trochę niepotrzebny jest twój apel. Marian Maślanka raczej nie wie co dokładnie dzieje się w spółce, a to z tego powodu, że jest jej honorowym członkiem, nie zaś stałym (czy podstawowym) pracownikiem. Sam zresztą w jednym ze swoich felietonów (bądź w udzielanym wywiadzie - nie pamiętam niestety) zaznaczył właśnie tę kwestię, że nie wnika i nie ingeruje w działalność spółki w tak dużym stopniu, jak byśmy się spodziewali. Choć też bym wolał poznać jaśniejsze i bardziej konkretne informacje dotyczące planów spółki co do spłaty zadłużenia, to niestety na to się nie zanosi. Ale można spróbować. Wysyłałeś treść tego apelu na maila redakcyjnego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.