Wątek dotyczący artykułu

Historyczny wyczyn Vive. Tkaczyk: Ostatni mecz wygraliśmy cudem. Celem było nie złapać kontuzji

- Sami byliśmy zdziwieni obrotem spraw. Do przerwy przegrywaliśmy dziewięcioma golami i nic nie wskazywało, żeby mecz miał się zakończyć naszą wygraną - przyznaje Grzegorz Tkaczyk.

przeczytaj cały artykuł

Kathleen

Ciii Grzesiu... Lepiej nie przyznawać się, tylko udawać, że to wszystko było zaplanowane z góry i ustalone ;) Ciekawe, czemu tak nie hccesz tego Montpellier? Przecież powinniśmy ich spokojnie ograć, właściwie wszystkich powinniśmy spokojnie ograć, jeśli myślimy o FF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kathleen

Serio? Facet??? Czy mój nick i avatar wskazują na to, że jestem płci męskiej? Czytałeś w ogóle jakieś inne moje komentarze? W każdym z nich, jeśli akurat mówię o sobie i swoim zdaniu, mówię w rodzaju żeńskim. Chyba, że chodzi ci o Grześka Tkaczyka? W takim razie źle sformułowana została twoja wypowiedź.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
skupa

Kathleen, to najzwyklejszy troll, nie przejmuj się :) Tutaj uprzejmości na nic się nie zdadzą. Swoją drogą, to też miałam podobną sytuację. Wyrażałam swoje zdanie w rodzaju żeńskim, no ale i tak zostałam nazwana ,,typem,, hehe :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
EQ Iskra

Takich jak on w dawnych czasach po urodzeniu zrzucano z klifów, a już w bardziej nowożytnych czasach robili za wioskowych głupków lub w wojsku służyli do "rozpoznania bojem". Dzisiaj ludzie o takim IQ są celebrytami i trolami na forach internetowych, ewentualnie czasami załapią się do jakiegoś związku zawodowego bo krzyczą najgłośniej i najgłupiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.